Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehet hogy értem? Nagyon...

Lehet hogy értem? Nagyon fontos! Akik nem hisznek benne ne írjanak!

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy értem mit muccog a hörim? Még néha a barátnőmmel vissza is muccogok neki...
2010. júl. 23. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Muccog a hörim?

Ember vagy te?????

Hogy beszélsz, rövidítve.....hány éves vagy....13?


Amúgy van benne valami, érti az.

De legközelebb magyarul írj.

2010. júl. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érted. Mit szoktatok beszélgetni? (Most komolyan)! Ha el tudod mondani nagyjából akkor valószínű érted.
2010. júl. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hat persze, hogy lehet. de az is lehet, hogy te vagy napoleon. Mindenesetre szakember felkeresese javasolt
2010. júl. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért ne érthetnéd?A hörcsögök megértik egymást.
2010. júl. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igen 13 éves vagyok... és arról szoktunk beszélni hogy mit kér enni, mit szeretne csinálni...
2010. júl. 25. 12:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Én asse értem hogy te mit muccogsz nagyon fake amit állítasz 13 évesek sokszor hazudoznak
2010. júl. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

nyugi nincs bajod. én is szoktam érteni amit a hörcsögöm mond. Multkor épp a pí utolsó számjegyén vesztünk össze. Mondtam is neki, hogy házhoz jött a lófszért, mert ha neki lesz igaza, nem adok több répát neki.


Neked viszont egy szakember felkeresése tényleg javasolt, ahogy a szellemi fogyaték egy jelző amit igazán lehet ebben az esetben használni...

2010. júl. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

a kérdés feltevése amúgy jutalompont.


Lehet, hogy értem? aki nem hisz benne ne is írjon:))))))


ezzel is kizárva az összes normális embert, hogy válaszoljon.


Ha azt akarod hallani, hogy persze természetes h érted, akkor meg a faxért kérdezed meg? istenem. 13 évesen én is csináltam dolgokat de majd megkérdezem a hörcsögömet, hogy voltam e ennyire lent mint a kérdés:)

2010. júl. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
"Még néha a barátnőmmel vissza is muccogok neki.." itt az az alapvető probléma hogy te és a barátnőd egy testben vagytok az utolsó mondatod szerint, vagy csak 13 éves korban nem tanítják még a többesszámot.
2010. júl. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
00:56:nem minden 13 hazuidik.éni s az voltam kb 20 napja:P:P és kérdező szeerintem te csak szimpllán hülye vagy
2010. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!