Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan történhet ilyen meg?

Hogyan történhet ilyen meg?

Figyelt kérdés
Még régebben írtam egy haveromnak facebokon régen eretnekség ma bolondokháza nyomozgattam olyan dolgok után ami után nem lett volan szabad halál után élet stb és rendesen lefeküdtem aludni és olyan mint ha kialudtam volan magam rendesen és felkeltem hajnali 3 : 13 perckor és igen mint ha nem álom lett volna valaki leütött vaaki behatolt hozzám mint ha elvittek volan engem fejemre raktak volan valamit és kimentem rendesen kiment belem minden a wc rendesen ment a hasam végem volt és kimentem balôkonra iés kicserélődtek a táblák megváltoztak utak még a tér is és kimondtam valahogy tér idő dimenzió !!! hogyan lehet ilyen ??

2020. febr. 17. 11:29
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
de erre mi a magyarázat hogy othon voltam kérdeztem anyámtól hogy hova jutott az a személy azt mondta a pokolba erre fel elfutottam wc re és othona akanpék a szőnyeg minden olyan volt majd egyszer csak felébredtem és puff mint ha egy bizonyos idő telet volan el azota hogy én bevertem a fejem iskolába tehát meghaltam és honan tujduk hgy a halál után nincs e élet??
2020. febr. 17. 20:22
 12/18 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom mit szívsz haver, de állj le vele.

A pszichiáterrel meg amit felírt ne állj le - mert ilyen rémképeid lesznek, az általad leírtak már eléggé súlyos pszichés zavarra utalnak.

2020. febr. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
semmit sem szívok ez igazság ami t=ortént velem és még java csak hátra van azt ha leínrám akkor nagy dolog lenne
2020. febr. 18. 09:56
 14/18 anonim ***** válasza:
Írd le nekünk!! 😉😉
2020. febr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Te nem ismered azt az írásjelet, hogy vessző?????????????
2020. márc. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
inkább nem nagyon hosszú lenne
2020. márc. 3. 11:56
 17/18 anonim ***** válasza:
Akkor írd le nekem privátban! 🙂
2020. márc. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
majd le fogom írni neked
2020. márc. 3. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!