Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Templom gondok. Valami kint...

Templom gondok. Valami kint akar tartani? Most akkor mi is ez?

Figyelt kérdés

Reméltem hogy itt lesz olyan aki nem néz komplett idiótának...

Azaz igazság hogy nem tudok bemenni egy templomba sem, mert remegek, rosszul leszek, elkezd gyorsabban dobogni a szívem és nem lassul le amíg ki nem megyek. Meg ilyesmi. Nem vagyok ilyenkor se ideges se nem félek se semmi, szóval nem értem miért van ez.


Igazából nem is érdekelne a dolog, de fotózni mentünk be valamelyik nap és egyszerűen nem bírtam mert remegett a kezem végig amíg ki nem mentünk. Viszont vissza kéne mennem valamikor de hogyan? Miért van ez? Mással is volt már ilyen? Mit tehetnék?


2010. júl. 25. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Mert te vagy az ördög és pánikrohamot kapsz a szenteltvíztől :D


Komolyabban:Lehet,hogy valami gyerekkori rossz élmény ,vagy előző életbeli rossz élmény hatása.Lehet,hogy valamikor történt veled valami ijesztő élmény templom közelében vagy például,ha volt keresztelőd,lehet,hogy akkor megijedtél valamitől...ilyesmire tippelek.

2010. júl. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Velem is szokott ilyen lenni. ÚTÁLOM. mindig attól félek h rosszul leszek valahol vagy valmi lesz meg minden de ne gondolj rá mert lehet azért van mert bebeszéled magadnak. én is azért félek mert bebeszélem magamnak :S
2010. júl. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
meg olyan is szokott lenni h például arra gondolok h megfulladok és akkor így olyan mintha így egyre nehezebbül kapnák levegőt nem minden. de most is ugye h ezt írtam most megint olyan érzésem volt. de nagyon szar. lehet h dilis vagyok vagy nem tom xD de am nekem mostmár h így megnyudtatom magam egyre kevesemmszer van ilyen velem :D
2010. júl. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Semmi féle misztikus nincs a dologban. Sokan a zárt,magas épületekben éreznek hasonlót. Egyszerűen fóbia. Nem a középkorban élünk,hogy minden babonát elhiggyünk.
2010. júl. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Velem egyszer huzamosabb ideig olyan volt, hogy féltem a kocsiktól.Féltem attól,hogy beszálljak a kocsiba...MÁr a látványától is rosszúl voltam.Utazás alatt pedig hisztiztem:D Igaz ez kiskoromban volt, már azóta elmúlt. Ez kb olyan 4 éves korom körül volt.

Lehet veled történt valami trauma kiskorodban amire most nem emlékszel.Kérdezd meg szüleidet.

2010. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Párommal van az rendszeresen, hogy nem találja a helyét a templomban. Náluk úgymond hagyomány, hogy évente... asszem négyszer mennek: húsvétkor, pünkösdkor, karácsonykor, meg még valamilyen ünnepkor.

Ő az északi pogány istenekben hisz, mégis elmegy a templomba ilyenkor, mert ha nem, akkor duzzogás van náluk otthon két hétig.

Ráadásul Thor-kalapács van a nyakában (Thor egy viking isten), ami mindig felforrósodik, amint belép az épületbe, és a másfél óra alatt folyamatosan viszket a bőre, ahol a medál hozzáér...

Úgyhogy ezzel nem vagy egyedül :)

Én meg egyáltalán be sem teszem ilyen helyre a lábam... Mert egyszerűen rühellem... (Nem, nem vagyok ördögimádó, még mielőtt valaki azt hinné! xD)

2010. júl. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Más nagy helyeken nem érzed ezt? Én is fóbiára gondolok, sokan nem bírják a nagy tereket. Bár gyakoribb hogy kicsi zárt helytől paráznak, de azért ez is előfordul szép számban. A tünetek stimmelnek. Menj kicsi templomba, és akkor megtudod hogy érzed-e ugyanezt.
2010. júl. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezek a klausztrofóbia egyértelmű tünetei.
2010. júl. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyszerű:démon vagy!
2010. aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerü!

Templom helyett járj mecsetbe!

Bp.Sáfrány utca 43.


Köszönöm hogy segithettem!

[link]

2010. aug. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!