Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Vízöntők szeretik magukat...

A Vízöntők szeretik magukat titkon felsőbbrendűnek tartani a többi csillagjegynél?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 11:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az én tesómban van ilyen hajlam,az biztos.
2011. júl. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nem is titkon...

Párom nem titkolja, hogy felsőbbrendűnek érzi magát, okosabbnak, tévedhetetlennek. Hozzá lehet szokni, de igényel némi kompromisszumot.

2011. júl. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
...vagy lehet,hogy csak ezt a látszatot keltik?(Kivéve a 2.válaszadó párja:)
2011. júl. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a tapasztalatom a vízöntőkkel kapcsolatban. Mind többre tartja magát másnál és nem is titkolja.


Meg nekik mindent lehet, de ha ugyanazt megkapja mástól, akkor fel van háborodva.


Persze tisztelet a kivételnek. Sajnos még normálissal nem találkoztam...

2011. júl. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

szerintem: a vízöntőknek fontos az, hogy más ember mit gondol róluk, ezért hajlamosak arra, hogy megpróbáljanak többnek látszani, mint amik. Ez tűnhet így, hogy felsőbbrendűnek tartják magukat.


Nekem viszont van egy nagyon őszinte jófej haverom aki vízöntő. Mellette sosem éreztem azt hogy ő felsőbbrendűnek tartja magát, se titkon, se nyíltan. Inkább a változékonysága, csapongása az, ami vízöntős, és nem annyira jó tulajdonsága :)

2011. júl. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"Meg nekik mindent lehet, de ha ugyanazt megkapja mástól, akkor fel van háborodva"


ezt én is megfigyeltem...de lehet velük kompromisszumot kötni...párom és legjobb barátnőm is vízöntő én ikrek vagyok és barátnőm pasija is ikrek :)

2011. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ez embertol fugg. en vizotno vagyok, es nem tartom magamat felsobrendunek. Viszont az teny, hogy a vilagon a vizonto jegyenek szulpottei vannak a legkevesebben. Es maskulomben nem lehet megitelni egy embercsoportot, amelynek ugyanaz a csillagjegye, a tulajdonsagokat nem lehet csillagjegyhez kotni csak emberhez...remelem erthetoen fogalmaztam:P 14L
2011. júl. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én vízöntő vagyok, de nem így gondolom szerintem. Nem teszek semmi olyat amit mástól nem akarok kapni. Felsőbbrendűnek nem tartom magam, de egy-két dologban lehet hogy máshogy gondolkodom mint a többség. Nem biztos hogy jobban, csak másképp. És nem csillagjegy alapján ítélek meg valakit. (Vagy ez is felsőbbrendű duma?:D)
2011. júl. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én Rák vagyok de többre tartom magamat mindenki másnál. Nem verem nagy dobra, általában kedvelnek az emberek, csak én nem kedvelem őket annyira. Szerintem egyáltalán nem csillagjegyfüggő...
2011. júl. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem :D
2011. júl. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!