Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mennyire láttok át az embereken?

Mennyire láttok át az embereken?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel , hogy ki mennyire látja meg ezeket a dolgokat. Nem rég tapasztaltam magamon, hogy annak ellenére , hogy introvertált és gátlásos vagyok , iszonyatosan jól átlátok az embereken. Megérzem , ha mit akarnak , és hogy nagyából miért. Amin azért csodalkoztam , mert beszélgetni nemigen szoktam velük. Szóval gondolom nem egyedi eset , de nagyon érdekelnek az ilyen megérzések. Esetleg valakinek valamk tapasztalat?

2020. ápr. 4. 09:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

25 éve sátánistákkal vagyok körül véve.

Először mocskosul ki tudtak bszni velem, aztán saját káromon kiismertem az aljas embereket. Elég gyorsan felismerem átlagostól eltérő álságos viselkedésüket.

2020. ápr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

Ahogy az ember egyre tudatosabb, felismer magában tudattalan viselkedési mintákat, programokat, amiket aztán ezáltal felismer másokban is. Minél tudatosabb vagy önmagad működésére, annál jobban átlátsz mások viselkedésén. Viszont ne ragaszkodj ezekhez a meglátásaidhoz, ne csinálj belőlük identitást, mert hatalmas fájdalmat teremtesz magadnak vele. Ne is foglalkozz ezekkel a meglátásaiddal, csak akkor, ha valaki mondjuk tanácsot kér tőled az életével kapcsolatban. Ha valaki nem kér, akkor ne is mondd neki ezeket a meglátásaidat, mert csak fájdalmat teremtesz neki és magadnak is. Vagy úgy mondd, hogy az egójának ne tűnjön támadónak. Tehát ne úgy, hogy "van benned ez a tudattalan viselkedési minta", hanem mondjuk reflektálj magadra, hogy te nem így szoktad csinálni, hogy te máshogy látod. De a legjobb, ha nem is mondasz semmit, csak egyszerűen példát mutatsz. Ha látják az emberek, hogy te máshogy viselkedsz, akkor ez rendkívül nagy hatással lesz rájuk. Ezáltal úgy leszel hatással rájuk, hogy közben nem is tudnak róla.

Ráadásul 100%-ig senki viselkedését nem láthatod át, így csak nagyfokú vagy részleges meglátásaid lehetnek. Ahhoz, hogy átlásd valaki viselkedését teljesen, ahhoz át kellett volna élned mindent, amit ő.


Én rengeteg fájdalmat okoztam magamnak azzal, hogy identitást csináltam abból, hogy átlátom mindenki viselkedését.

2020. ápr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Átlátok mindenkin,ezáltal úgy tűnhetek,hogy nem vagyok valami barátságos,de nem érdekel ki mit gondol rólam.Kétszínű se tudok lenni,ha valakivel gondom van,azon nyomban megszakítom a kapcsolatot ha úgy érzem ilyen emberre nincs szükségem az életben.
2020. ápr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

#3

Nem kell összekeverni azt, hogy belelátod a saját fájdalmaidat másba, és azt, hogy felismered másban azt, amit már magadban felismertél.

2020. ápr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
"Nem rég tapasztaltam magamon, hogy annak ellenére , hogy introvertált és gátlásos vagyok , iszonyatosan jól átlátok az embereken. Megérzem , ha mit akarnak , és hogy nagyából miért. Amin azért csodalkoztam , mert beszélgetni nemigen szoktam velük. " Mi a visszajelzési módja annak, hogy igazad van? Oké, megérzed ezen dolgokat, de hogy csekkolod le?
2020. ápr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Pillanatok alatt. Ahogy megszólal, ahogy gondolkodik dolgokról, ahogy megjelenik igen ez utóbbi igen is nagyon számít!
2020. ápr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát , hogy konkret peldát mondjak. Az egyik legjobb barátnőm elég naív és volt dolga hát ,hogyis mondjam két emberrel. A srácon az elejétől átlattam és a végén be is igazolódott , undoríto módon szakított vele és elárulta, kiteregette a dolgait. A másik egy kis csaj , ő kicsut bonyolultabb , de a lényeg , hogy bepdóbálkozott a barátjánál és kibeszelte a háta mögött. Valahogy az előre tudtam , hogy megbízhatatlanok.
2020. ápr. 4. 11:20
 8/14 A kérdező kommentje:
Szóval eddig mindig beigazolódott.
2020. ápr. 4. 11:25
 9/14 anonim ***** válasza:

10:59-es vagyok


Köszönöm a választ, kedves Kérdező.

2020. ápr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én köszönöm a válaszokat ! Érdekes volt hallani ezekről.
2020. ápr. 4. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!