Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miert lattok olyant amit...

Miert lattok olyant amit masok nem?

Figyelt kérdés
Par honapja voltam egy felig osszedolt hazban , amirol azt mondtak hogy szellemjarta. Ott nem tapasztaltam semmi kulonoset , de par nap mulva furcsa alakokat lattok , amiket a szuleim nem lattnak . Pl. Aprilis 3-an egy oreg embert lattam a kertunkbe , aki egy cukorkat nyujtott megkerdeztem az anyukamat , hogy elvehetem-e a cukorkat es az anyukam meglepodott , mert o nem lattot semmit , de en biztos vagyok benne hogy lattam es hallottam is ot. Ilyeneket lattok es hallok , kozel 3 honapja . Mindenhol : a parkban , a hazban , az uzletben , barataimnal . Mi tortenik velem , mit tegyek ?! 12/L
2012. jún. 26. 14:29
1 2 3
 1/26 Tom Benko ***** válasza:
32%
Jó a fantáziád.
2012. jún. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
42%
Ne füvezzél!
2012. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
59%
A "halottak" képesek megjelenni.A gyerekek képesek ezeket látni.Te olyan gyermek vagy,akinek megadatott hogy láthasson itt rekedt lelkeket
2012. jún. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%
Na látod éppen ezért gondolom ártalmasnak, ha a gyerek a fejébe veszi, hogy szellemjárta egy ház, szellemek léteznek. Utána már mindenhova odaképzeli őket szerencsétlen.
2012. jún. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 eNerdzsy ***** válasza:
58%

Egy 12 éves lány nem így fogalmaz mint te. Csatlakozom az előttem szólóhoz, tényleg jó a fantáziád!


Ha eltaláltam kérek egy zöld gomb megnyomást... ;-)

2012. jún. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
64%

A helyesírásod alapján nem csodálkozom, ha még hallucinálsz is...

"láttok"??? Gratulálok!

2012. jún. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 FollowWings válasza:
58%
Lehet még az életedben nagyobb probléma is mint hogy "szellemek" nyújtogatnak cukorkát, különben is idegentől ne fogadj el semmit! Nézzél sok mesét és kötsd le az agyad olyan dolgokkal, amik egy 12 éves lánynak valók! Barbi baba, stb.
2012. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
52%

Semmi baj nincs vele, inkább örülj neki, hogy ilyen kivételes képességed van. Tisztánlátó vagy, ennyi az egész. Nem kell félned, épp ellenkezőleg.

[link]

2012. jún. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
46%

Az előttem szólónak igazat adok. Egyes feltételezések szerint, a gyerekek tényleg többet látnak, csak az idő múlásával a felnőttek beléjük beszélik, hogy képzelődnek. Velem is így volt...

Azt tudom tanácsolni, hogy ha érdekel a téma, ne hallgass a felnőttekre és járj utána, ha meg félsz tőle, akkor zárd ki. Egy idő után eltűnnek az ilyen dolgok, ha nem foglalkoznak vele, ugyanis ezek belőlünk veszik az energiát.

2012. jún. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Tom Benko ***** válasza:
21%
Lefordítom, amit anonym26 írt: Ne gondolkodj, maradj a szellemi gettóban! Szerintem ne tedd.
2012. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!