Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehet érzékelem a "valódi"...

Para Norman kérdése:

Lehet érzékelem a "valódi" dimenziót ?

Figyelt kérdés

Egy éve kiderült hogy roszul látok és adtak egy szemüveget.Távolra nem látok így nehéz volt látnom a táblát mert hátul ülök.Na mind1 van egy szemüvegem ami meszelátásra kell NEM közelre.De most ebbe az időbe néha elhomályosodik a látásom közelre is akárhova nézek ha a kezemre pillantok akkor is elhomyályosodik és hányingerem lesz ( megjegyzés nem kocsiba vagy ilyesmi hanem akkor is ha állok egyyhyelbe) nem hallok semmit és nem érzékelek semmit mintha nem éreznéd a széket ami mögötted van és nem látok nem érzek semmit és olyan mintha.. mintha ez a dimenzió tönkre menne és én egy másik világba nyernék betekintést .

A válaszokat ugy kérném hogy : 1 nem szedek semmit antialkoholisa vagyok egészzégem épp és nem kell szhiologus mert JÓL vagyok semmi sincs ami olyan ami elöidézné ( bogyok ) ugyhogy nem kell ilyen válasz 2 arra akarom a választ mért érzékelem a " valódi " dimenziót és mi köze a látásomhoz. Akit a valódi dimenzió név érdekell. ugy gondolom hogy a dimenzionk egy másikba van a valódi d. be és ha nem érzékelem ezt a világot akk. a valódi d. t érzékelem. És mégegyszer NEM SZEDEK SEMMIT



#érzékelés #" valódi " dimenzió
2020. máj. 29. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tovább romlott a látásod és új szemüvegre lenne szükséged
2020. máj. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem lehetetlen, hogy egy szemüveg miatt történne ilyen.

Legalábbis ehhez azért komolyabb dolgokat kell tenned, hogy elérd. :D

2020. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogyha nagyon nem megfelelő a szemüveg, akkor szédülést, fejfájást és hányingert is okoz.
2020. máj. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De várjatok kedves válasz adók én nem hordom a szemüveget a sulin kívül és ez nem suliba volt bár a szemüveg hányingert okozhat nem volt rajtam.

Azt tudom csak hogy nem a szemüveg okozta és nem lehet a szemüveggel javitani. Ha rajtam van a szemüveg akk. látok meszire is ha nincs rajtam akk. sak enyhén mosodik el.Ja és ez teljesen elmosodott kép volt amikor történt

2020. máj. 29. 22:07
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

"És mégegyszer NEM SZEDEK SEMMIT"

Lehet, hogy kellene.

2020. máj. 31. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a javaslatot 5 ös válaszoló esetleg ajánlanád a tiédet ?

Vagy azt már csak kritikus helyzetben adják ?

2020. máj. 31. 12:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Örömmel ajánlom, úgy hívják, hogy humor. Sajnos ez nem szedhető, vagy kialakul vagy nem. Ha nem, akkor nem érted és megsértődsz.
2020. máj. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz,csináltass egy teljes nagyvérképet. Kérj ekg-t és csinálj naponta 1-3 vérnyomás mérést. Ez legyen az alap,aztán ha itt nincs hiba,jöhet a valódi dimenzió. Vagy a vérnyomásod vacakol vagy a vércukor szinted. Rosszabb esetben akár a szemeddel is lehet probléma,nagyobb szemfenék nyomás.
2020. jún. 9. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 8-as válaszolóval értek egyet, én is ilyenekre gyanakodnék: vérnyomás, vércukor, keringési zavar. Ez nem játék, menj vele orvoshoz!
2020. jún. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!