Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ki ismer valódi Médiumokat,...

Ki ismer valódi Médiumokat, akik képesek a szellemekkel kommunikálni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 13:47
1 2
 1/12 anonim válasza:
30%
Uri Geller.
2010. júl. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kösz!!! Vicces volt!
2010. júl. 6. 22:56
 3/12 anonim válasza:
erre en is kivancsi vagyok
2010. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én ismerek, miért?
2010. júl. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
6 feles után azzal a szellemmel beszélgetek akivel akarod. Csak fizesd te a feleseket
2010. júl. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces volt utolsó válaszoló! De jó neked más gondján baján viccelődni! Fogadjuk te még senkidet sem veszítetted el!
2010. júl. 25. 11:00
 7/12 anonim ***** válasza:
32%

kedves kérdező. tévedésben vagy. vesztettem el konkrétan nem is olyan rég hozzátartozómat. de az eszemet soha.


Hálával kéne tartoznod, amiért az ilyen hozzászóláokkal megspórolnak neked egy csomó pénzt.


halottakkal nem lehet beszélgetni. ezt a trükköt a középkorban is elsütötték, sőt Harry Houdini -az ismert magyar származású bűvész 1910 ben le is buktatta az ezzel a trükkel élő "médiumokat"


de valamiért ma megint hisznek benne a naív emberek.



az élettel jár a halál is. ha annyira lélekgynege is vagy, hogy ezt képtelen vagy feldolgozni, inkább a barátaiddal dumáld ki minthogy egy vadidegen médiumhoz menj pénzért.



6 felesért továbbra is állítom h azzal a halottal beszélgetek akivel akarod és pont annyira fogok beszélni a halottakhoz mint az a médium

2010. júl. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

a valódi médium benned van. csak akkor tudsz a szellemmel beszélni ha ő is így akarja, és ha még ha itt van az élők között a lelke. Álmodban megjelenhet beszélhet hozzád, de szellemi kalauz NINCS!!!!

én nekem mesélték hogy volt olyan aki álmában az érezte hogy lebeg és a nagy apjával beszél aki meghalt.

2010. szept. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó magam is csináltam régen ilyesmit. De abba hagytam mert már nem bírtam tovább idegekkel. Mostmár tudom miért nem irigyelhetők a médiumok....
2010. szept. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
én ismerek egyet!! ha érdekelnek dolgok efelől én szivesen válaszolok a kérdéseidre de csak priviben.... :)
2012. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!