Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehet a Bermuda-háromszög...

Mi lehet a Bermuda-háromszög titka ? (szavazással)

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta érdekel a háromszög titka. Most hogy beépítették a szavazást képet nyerhetünk az emberek többségének véleményéről. Nagyon kíváncsi vagyok!


Már Kulumbusz hajónaplójában is szerepelnek cikázó vörös fények, élének színekben pompázó diszkoszok az óceán furcsa morajlása. Az emberi történelem teljes korszakán végigível azoknak az eltünéseknek, szerencsétlenségeknek a sora ami a Bermuda-háromszög rovására írható ; USS Grampus, USS Cyclops, USS Proteus és a USS Nereus, 19. repülőraj, Star Tiger és a Star Ariel a teljesség igénye nélkül...


Gyermekkoromban még UFÓ elrablásoknak tudtam be ezeket az eseményeket. Később amikor már behatóbban tudtam tanulmányozni a jelenség természettudományos egészét, már ősi dimenziókapura illetve egy Atlantisszal elsüllyedt kristály-dimenziókapu időnkénti aktivitásának tudtam be. Abban a térségben süllyedt el Atlantisz. Talán véletlen egybeesés lenne?


Ismert, hogy Atlantisz egy rendkívül fejlett High-tech kristályszámítógéppel működő berendezés (kapu) rossz célra való használata okán pusztult el. Szerintem ennek az időnkénti aktivizálódásának oka az időben való elcsúszások is.


Itt tűnik el a legtöbb ember! [link]

Mi lehet az igazság?



2020. jún. 25. 17:21
A kérdező szavazást indított:
Egy ősi földönkívüli dimenziókapu van elsüllyedve
Atlantisz titkos gépezete a katasztrófa után még időnként aktivizálódik, hisz nem lett kikapcsolva
Az UFO-k emberrablásai
Tengeri szörnyek léte
Ismeretlen ősi idegenek által keltett idóanomália
Egyéb a Föld keletkezése során kialakult téridő anomália
78 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
81%
Ennyi az opció? Olyan nincs hogy esetleg valami teljesen hétköznapi fizika jelenség miatt ott süllyedtek el? Pl légnyomásváltozás, különböző gázok, viharok, mittomén mi
2020. jún. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
52%
Bár nem opció, de ezek is a kispárnák lehettek :D
2020. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
65%
Fuu egyszer olvastam valami cikket, amiben azt írták, hogy a Bermuda környékén olyan bizonyos frekvencia van (nem tudom miért), ami hatással van a gépekre, illetve az emberi agyra is. Szóval igazából semmi rejtélyes nincs ott, csak kicsit mindenki „bekattan”. Valami ilyesmi volt, régen olvastam. Szívesen beküldeném ha megtalálnám, mert a cikk jóval értelmesebben magyarázott, mint én. :D De amúgy a többi lehetőség közül ez a legreálisabb számomra.
2020. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
77%
Kulumbusz🙃
2020. jún. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
31%

Időgép van elsüllyedve, egy piramis.

De nem földönkívüli.

2020. jún. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
55%
Semmi nincs ott.. mostansag miert nem tunik semmi? Hoax amivel anno megvetettek veled az UFO. magazint
2020. jún. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
50%
42
2020. jún. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
61%

de mi a kérdés?!


a francba hogy mindig csak a választ kapom meg!!!

2020. jún. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
csillagakpu nincs ?
2020. jún. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
74%
Mágnesesség.
2020. jún. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!