Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehet a háromszög UFO észlelés...

Lehet a háromszög UFO észlelések csak trollkodások? Van olyanról tudomás aminek lehetett is értelme, pl. vizsgáltak valamit?

Figyelt kérdés

Az egyik UFO észlelés típus mikor az égen háromszög féle objektumot látnak. Riasztják a vadászgépeket, majd azok elillannak.

Lehet hogy ezek nem is objektumok, csak "kivetített ábrák". Ez megmagyarázná hogy lehetnek ilyen gyorsak. Ha egy zseblámpával egy nagyon távoli falra világítok, majd annak a fényét el akarja kapni egy vadászgép, akkor ha a fal elég távol van, tudom olyan gyorsan fordítani a zseblámpát, hogy a lenyomat még a vadászgépet is lehagyja. Pl. lehet hogy ezek a fekete háromszögek egy féreglyuk másik végei? (Féreglyuk szerény tudásom szerint olyan mint egy fekete lyuk, csak át lehet rajta utazni)

Esetleg lehet nem is földönkívüliek csinálják, hanem őrült tudósok trollkodnak?



2019. jún. 19. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2019. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért? Tudsz olyan esetet amikor a háromszögből tényleges repülő tárgy jött ki?
2019. jún. 19. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer én is láttam egy boomeráng alakú repülő valamit de az nem feltétlenül idegen űrhajó szerintem csak félreláttam
2019. jún. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sokat nézem az eget éjszaka , egyszer egy nagyon fényes fénypont az égen órákig világított , majd éjszaka 2-3 között a szemem láttára eltűnt , nagyon gyorsan mozgott ember alkotta tárgy -mint dilettáns - kétlem hogy lehetett .

A fekete lyukról annyit hogy létezik egy olyan elmélet ami szerint ha felülről lefelé érkezel bele a vízszintes tengelyre teljesen merőlegesen akkor véges nagy a gravitáció es akár féreglyuk is lehet . ( a csillagok között filmbe is erre próbáltak hajazni)

2019. jún. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!