Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek ha titanic roncsai...

Szerintetek ha titanic roncsaiból felhoznák egy kanalat rámhozná a rossz energiát??

Figyelt kérdés
Tehát ha valki eladna olyan kanalat vagy valmilyen tárgyot ami onnan van elképzelhető,hogy rossz történne velem ??
2020. szept. 17. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Nekem egy átlőrr náci rohamsisakom van. Egyelőre élek, és a szovjetek sincsenek az állatkertnél.
2020. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Átlőtt*
2020. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
jah de szerinted ilyen van ?M
2020. szept. 17. 15:55
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Nincs.
2020. szept. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
aha
2020. szept. 17. 16:01
 6/11 Grimfox ***** válasza:
58%
Ha lenne pszichometria képességed, lehet hogy látnál pár kellemetlen "emléket", de maximum ha magát a roncsot birtokolnád, akkor érne a "negatív energia". A tragédia viszonylag gyorsan történt, és egyszeri esemény volt. Az a negatív dolog, amire te gondolsz sokkal jobban tapad olyan helyekhez, vagy tárgyakhoz, amiket huzamosabban használtak. Pl kínzóeszközök, és kivégzőhelyek, börtönök.
2020. szept. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
na de várjál mi az hogy pszihometria képesség ?? akkor te hiszel benne ha tárgyak bocsájtank magából ki negatív pozitív energiát??? szerinted elképzelhető valmilyen tárgyak akár okozhatnak rossz energiát ?
2020. szept. 17. 16:40
 8/11 Grimfox ***** válasza:
67%

A pszichometria az elme azon képessége, hogy egy tárgy "emlékezetét" olvasni tudod. Ezzel képes vagy megmondani, mi történt a tárggyal a múltban, kik birtokolták, és ha elég érzékeny a képesség, azt is, hogy a jelenlegi tulaj kicsoda, hol van, és milyen az érzelmi, tudati állapota. Ez a képesség az érzékeken túli észlelés kategóriába tartozik. Parapszichológia.

Nem maga a tárgy okoz rossz energiát, hanem az, ami történik vele, és az, aki birtokolja. A tárgy önmagában csak tárgy. Ha meggyilkolsz vele valakit, akkor már nem csak tárgy. Az agressziód, és az áldozat szenvedése nyomot hagy rajta, persze nem fizikai értelemben.

Lényegtelen, hogy hiszek e mindebben. A kérdésre válaszoltam az alapján, amit olvastam/hallottam/egyéb forrásból informálódtam.

2020. szept. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
aha
2020. szept. 17. 17:32
 10/11 A kérdező kommentje:
de titanic hajobol felhoznák valamit teleraknám vele a szobámat érhetnének meglepetések?
2020. szept. 17. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!