Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kedves Mindenki! Ti mit...

Kedves Mindenki! Ti mit tudtok a Gábor Dénes Főiskoláról? Állítólag nagyon rossz, gyenge a képzés, és sokan ott is hagyják, fórumokban csak szidják, szerintetetek igaz vagy higgyek inkább annak a 2-3nak aki védi az iskolát? Válaszotokat méltányolom!

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 09:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Igaz.
2011. máj. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Elfekvő, ahol lényegében nem sokat kell dolgozni, de kap egy diplomát az ember. Kérdés, mit tud kezdeni vele..?
2011. máj. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm A BME-re járt, de ott ellinkülte a dolgokat (esze lett volna hozzá). Most munka mellett csinálja a Gábor Dénest, hát, mit ne mondjak, minimális erőbefektetéssel és messze 4 egész felett van az átlaga. Azt mondja, nem nagy szám. Sokra nem is fog menni a diplomával. Azért csinálja csak, hogy a munkatapasztalatai mellé ott legyen azért egy felsőfokú végzettség is.
2011. máj. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És ha "elfekvő", miért írják többen is, hogy oktatás szintje a béka s**** alatt van, de a vizsgák ELTE szintűek? Mert nem egy ilyen hozzászólással találkoztam.
2011. máj. 23. 10:00
 5/14 anonim ***** válasza:
13%
Nem akkreditált, vagyis nincs benne a felvételi tájékoztatóban sem. Nem sokra mész vele..
2011. máj. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Én inkább azt mondanám amiket olvastam, márpedig nem egy helyen tüntetik fel álláshirdetésben, hogy bárhonnan lehet jelentkezni, csak a Gábor Dénes Főiskola hanyagoljon... Fogalmam sincs mi zajlik ott, még csak ismerősöm sem jár oda, de azt tudom, hogy köztünk diákok között el lett könyvelve egy semmire sem jó papírgyártó intézményként. Én sem vagyok BME-s, lehet más főiskolákon is jó műszaki szakokat találni, ne pont a Gábor Dénesre menj!
2011. máj. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm várok még válaszokat, de nagyon hálás vagyok Nektek,mert itt a fórum tükrét látom, szóval tényleg egy gáz hely,és igen igaza van annak a kedves hozzászólónak, hogy diákok közt is elterjedt a híre, mert sok ismerőstől hallom.
2011. máj. 23. 11:15
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Aki azt írta, hogy nem akkreditált, meg hogy nincs benne a felvételi tájékoztatóban az hülyeséget mond. Ugyanis beleolvadt az Óbudai Egyetembe, annak egyik kara. (Persze ez is mókás, hogy összevonnak néhány főiskolát és onnantól kezdve egyetemnek nevezik magukat.)
2011. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Utolsó, te nagy hülyeséget mondtál... nem olvadt bele az Óbudai Egyetembe!! Az Óbudai Egyetem a BMF-ből lett, nem vonták össze semmivel!!


Kérdező: előttem írta valaki, hogy munkakeresésénél hátrány a gábor dénes, én is ezt hallottam, hogy a munkaadók nem akarnak gábor dénesen végzettet felvenni.

Sajnos ismerősöm oda járt, és ő is ezt tapasztalta, hogy nem ér semmit a diplomája.

2011. máj. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A főiskolák nagyjából megszűntek a bolognai rendszer bevezetésével. Ugyanis a Bsc diploma az egyetemi alapképzés, vagyis a főiskolákból egyetemi kar lett.


Hogy a vizsgákról miért írják, hogy kemények, az jó kérdés, talán olyasvalakitől kaptad az infot, aki bele se nézett az anyagba...

2011. máj. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!