Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Történt velem 1-2 paranormális...

Történt velem 1-2 paranormális dolog de valamiért nem tudok róluk beszélni...?

Figyelt kérdés

Szóval néha történtek velem és láttam megmagyarázhatatlan dolgokat a két szememmel, de eddig sosem éreztem fenyegetve magam tőlük. (Tényleg ritkán, tehát nem vagyok egy nagy szellemguru) Sőt azt is megkockáztatnám, hogy kellemesnek hatott az az egy-két másodpercnyi jelenlétük, mégis valamiért azt érzem hogy ha bárkinek elmondom pontosan mit láttam, éreztem, azzal kizárom őket, vagy elzavarom őket az életemből.

Sőt. Volt egy bizonyos alakú árnyék, ami volt hogy egy hónapban 2-szer 3-szor is megjelent, de amint szót ejtettem róla valakinek, eltűnt, és csak nagyon-nagyon sokára láttam újra, bár a legutóbbiban nem vagyok biztos hogy ő volt-e, vagy csak szeretem volna újra látni.

Esetleg tudja valaki ez miért van? Vagy járt valaki hasonlóképpen?



2020. nov. 5. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Voltak paranormális észleléseim, és sajnos igen, többen is megszakították már velem emiatt a kapcsolatot. Sőt, hülyének néztek.
2020. nov. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem félreértesz, azok a jelenések tűntek el végleg, amikRŐL beszéltem bárkinek is. Olyannak nem beszélek róluk akikről tudom hogy nem vevők a témámra.
2020. nov. 5. 17:15
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Igazad van, bocsánat, figyelmetlen voltam.

Nem tudom az okát.

2020. nov. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
...Viszont megbeszélhetnénk egymás tapasztalatait.
2020. nov. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Grimfox ***** válasza:
96%

Megeshet, hogy tőled függő jelenségekről van szó, és amikor beszélsz róluk, mások véleménye kihat rád, félsz, hogy nem hisznek neked, vagy ha hisznek, és meg akarják tapasztalni, a jelenség nem mutatkozik, és ezért, mivel tőled függő jelenségről van szó, tényleg el is tűnik egy időre, amíg a tudattalanodban újra össze nem gyűlik az, ami okozza őket.

Röviden, és egyszerűen, az elméd vetíti ki ezeket a jelenségeket, de ugyanígy az elméd le is blokkolja őket, amikor beszélsz valakinek róla. A gátlás okát nem tudhatom, nem ismerlek, de a személyiségedben, főleg a tudatos személyiség határán, vagy azon túl, a nem tudatos személyiségjegyekben kell keresni. Más okát nem nagyon tudom elképzelni, hogy egy jelenség ne mutatkozzon, csak azért, mert valaki másnak beszéltél róla.

2020. nov. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Értem hogy kb mire gondolsz Grimfox, és nem is mondom hogy nincs igazad, csak van ezekben a történésekben egy csavar (Mondjuk nem tudom egyáltalán annak lehet-e nevezni)

Hogy sosem azokban az időszakokban jelentek meg, amikor rá voltam pörögve a paranormális témákra, hanem teljesen random volt. Egyébként akinek meséltem róla, azzal nem volt semmi féle frusztrációm hogy nem fog hinni nekem. Szóval ha neked van igazad és csak a tudatalattim szórakozott velem akkor elég fura lehet az emberi agy, mert látszólag nem volt logika a kettő között, amin egyiket tudnám a másikra vezetni :D

2020. nov. 5. 17:50
 7/12 Grimfox ***** válasza:
100%
Nem úgy értettem, hogy az agyad szórakozik veled, nem képzelődésnek, vagy hallucinációnak neveztem azt, amit tapasztalsz. Biztosan arra is van esély, de induljunk ki abból, hogy nem az. Parapszichológiai jelenségekre gondolok. Gondolatformák láthatóvá válására, és hasonlókra. Ahhoz, hogy ezek létrejöjjenek, nem szükséges még csak hinned sem a szellemi témában, tudnod sem kell róla semmit. A pszichéd bizonyos körülmények között képes produkálni ilyesmit. Olyasmit is képes produkálni, hogy látható formát ad láthatatlan dolgoknak, és olyat is, hogy látsz láthatatlan dolgokat, anélkül, hogy látható formájuk lenne. Ezek mindegyikét le is blokkolhatja ugyanaz a mechanizmus, ami létrehozza őket. Lehet, hogy van egy nem tudatos gátlás, ami akadályozza a dolgot. Így értettem, csak lehet nem egészen pontosan fejeztem ki magam. Mondjuk én is kíváncsi lennék rá, más mivel magyarázza.
2020. nov. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Nálam is hasonló érzések voltak, hogyha elmesélem akkor megszűnnek majd.

De szerencsére nem így lett és mai napig előfordulnak. Így már szívesebben beszélek róluk olyanokkal akiket érdekel a téma a környezetembe.

2020. nov. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hm, ez érdekes. Nálam az volt,hogy nem mertem beszélni arról, amit láttam, mert határozottan éreztem egy tiltást, hogy ha beszélek róla, akkor valami nagyon rossz fog tprténni, úgyhogy inkább szenvedtem magamban.
2020. nov. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem nagy szerencsém van. a testvéremnek mindent elmondhatok és leírhatok. sokszor veszekedtünk, s felhozta h dilis és őrült vagyok. de mindíg kibékültünk. engem nem zavar ha vitatkozásunkor ezzel tud csak megsebezni.én soha semmivel nem ártottam neki. de én azért tudatosabb vagyok és valóban megbántanám ha mondjuk megjegyzést tennék bizonyos dolgai felől. nekem azért van felelősségérzetem s sokkal empatikusabb vagyok.

nálam nem okoz az sem gondot ha egy entitásról beszélek.

nem zavarja egyiket sem ha írok vagy beszélek róluk. tán a negatívak azok nem akarják h beszéljek stb.

szóval olyan nem fordúlt elő h beszéltem róla s utánna sohase láttam vagy hallottam az adott entitást.


tényleg szeretnél esetleg ilyesmikről írni valakivel?

mert itt gyakszin bőven vannak akik szívesen olvasgatják s megosszák veled stb. sőt sztem igény is van valami hasonló oldalhoz.

régen voltak. sajnos mind nagyon rövid ideig futottak.


esetleg van vagy vannak olyan entitások akiket még szeretnél látni?

mert az is megoldható.

2020. nov. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!