Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Egy eredeti ouija tábla bele...

Egy eredeti ouija tábla bele tér egy iskola táskámba? szeretném elvinni hogy ott játszunk a koliban ki akarjuk próbálni meg az osztály teremben is had kisértsenek a szellemek😄 sosem volt még paranormális élményem de szeretnék átélni

Figyelt kérdés

Ja és hol lehet rendelni olcsón eredeti ouija táblát? kisebb méretben pl hogy bele térjen a táskámba és a planchette a zsebembe sztem elég menő hogy lesz egy ouija táblám szóval ja úgy hogy ha meg mondaná valaki hol lehet rendelni ouija táblát olyan mint a ouija filmben hasonló ouija táblát azt meg köszönném linket is elfogadok ja és amúgy a boszi plázáról nem szeretnék rendelni mert az túl nagy és magyar feliratos ja és olyan válaszokat is elfogadok hogy pl írtok ouija táblás történeteket akik veletek történtek meg ja meg még egy kérdésem is lenne



a kukkori sant ki próbálta ki? és mi lett az eredmény?

meg az ouija táblát ki próbálta ki?


2020. jún. 2. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Külön szatyrot vegyél neki, de egy kis központozás szerintem belefér az írásodba mondjuk.

Amúgy ne dobj rá ki pénzt, mi papírra rajzoltuk mikor kipróbáltuk, mindenki betojt, mert "mozgott" valami, én meg kidobtam csak a papírt. Később a szekrényemben találtam meg,- jó poén volt.


Jó szórakozást hozzá!

2020. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szia én már csináltam papírból de egyedül próbáltam ki és nem történt semmi gondolkoztam hogy valamit lehet rosszul csinalok vagy nem tom

ja és amúgy meg ti ha ki próbláltátok lehet valaki épp tolta a kezével a poharat vagy az érmét és hát ja de ha van video léci küld el mert ,eg nézném

2020. jún. 2. 13:34
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy nem tortenik semmi. :D https://www.youtube.com/watch?v=Y4W5bF7H-1A az oija board csak egy latvanyos trukk, semmi termeszetfeletti dolgot sem csinal
2020. jún. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem fog sikerülni kapcsolatba lépni valakivel első próbálkozásra. Nem tudom mennyire hiszel ezekben vagy sem, olvass kicsit utána. Én személy szerint nem nagyon szórakoznék ilyennel🤷🏼‍♀️

[link]

[link]

2020. jún. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán hatásosabb

lenne egy Jumanji.

2020. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5. Jumanjit éppen játszanak valakik!


Kérdező, ha azt hiszed hogy ez egy jópofa horror játék akkor majd meg fogsz lepődni ha kiderül hogy nem.

Szerinted hanyadik ilyen kérdést látom x év alatt?

Szerinted hanyadik ilyen kérdés után jöttek vissza ide megkérdezni hogyan kell visszacsinálni?

Asszem kb 30-an már biztos voltak.

Keress rá nyugodtan.


Koherensen mindig azt mondom hogy ez nem játék.

2020. jún. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a Jumanji az egy film és nekem is van olyan társasom semmiolxan nem történt az csak egy film max csinálnak egy olyan társasjátékot a Jumanji változata ja amúgy meg az ouija tábla működik 1000%ban biztos vagyok benne és amúgy 1000%ban hiszek ezekben a dolgokban
2020. jún. 3. 00:09
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy?
2020. jún. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Próbáld ki a Charlie, Charlie itt vagy-e nevezetű szellemidézést is. Ha így beírod a YouTube-ra vagy a keresőbe meg találod hogy kell. Nekem bevált. Mindenféleképp próbáld ki! Nagyon jó!👻
2020. jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarsz te paranormális élményt hidd el nekem.. Én pl betojtam amikor volt velem :c
2020. jún. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!