Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha az időutazásra keresed a...

Ha az időutazásra keresed a választ mit csinálnál ha egyik este a jövőbeli éned ébresztene fel a szobádban,hogy segít a fizikai képletekben amivel megtudod alkotni a tér-és dimenzió váltó távkapcsolót?

Figyelt kérdés
2020. nov. 6. 20:43
 1/9 kecskekufircolo válasza:
100%

Két lehetőség van.

1: Attól a pillanattól kezdve hogy észleled saját magad, a sorsod definiálva van, nem tudod elkerülni hogy visszamenj az időben saját magadhoz.

2: Amikor az idősebb "éned" visszament az időben, valójában nem a saját múltjába ment vissza, hiszen a múltat nem lehet megváltoztatni mert paradoxonhoz vezet, hanem egy alternatív univerzumba utazott, amely univerzum az időutazás pillanatában vált el az "eredeti"-től. Ebben az esetben bármit megcsinálhatok.. Akár én is megalkothatom a dimenzióváltó távkapcsolót... De inkább csak visszafeküdnék aludni....

2020. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Kivéve ha már eleve niincs elválva az eredetitől.
2020. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miután üdvözöltük egymást, nyitásnak elkérem az elkövetkezendő 10 év lottószámait.
2020. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Megkérném hogy vigyen el távoli jövőbe azért hogy elmehessek erről a primitív bolygóról...
2020. nov. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Megkérdezném magamtól, hogy te is így találtad fel?


Mert akkor nem "saját találmány" hanem a sors akarta.


Mert akkor már nem te jöttél rá, hanem te magad mutattad meg magadnak.


Én vissza se mennék hogy előbb rájönnek, elég ha tudom hogy rá fogok jönni.

Mármint ha feltalálom már tudom, hogy a belefektetett energia nem volt hiábavaló.

2020. nov. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hatra fordulnék hogy hagyjon màr ilyenekkel meg aludni még :D
2020. dec. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Csak lesnék, hülye vagyok a fizikához.
2020. dec. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezzel időhurokba kerülsz, amiből nincs kiszállás az idők végezetéig. Ráadásul ha közben dimenziókat is váltogatsz, akkor az egész multiverzumban annyi neked.
2023. jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

onnantól kezdve én lennék Rick

[link]

2023. jún. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!