Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Az életemet átjárja a spirituá...

Az életemet átjárja a spirituális tapasztalás, megvilágosodtam. Érdemes lenne könyvet írjak? ( Az első esetem 23 évesen zajlott le akkor konkrétan oldalra is láttam 6-8 percig és ezt azonnal 3 ember segítségével le is teszteletem)

Figyelt kérdés
Lenne e igény erre Magyarországon?

#életregény #Spirituális életregény #Ezoterikus könyv
2020. nov. 30. 14:27
A kérdező szavazást indított:
Érdekelne és elolvasnám.
Érdekelne de pénzt nem szánnék rá.
Nem érdekelne.
Fogalmam sincs miről beszélsz.
36 szavazat
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Kiegészítés! Most leszek 44 éves azaz már 20 éve jönnek a spirituális tapasztalásaim.
2020. nov. 30. 14:29
 2/24 anonim ***** válasza:
41%

Sok ilyen konyvtől hányingert kapok.

De amennyiben rendesen lenne elkeszitve és tényleg nem hülyeségek vannak benne, akkor csináld persze mert lesz eredménye.

2020. nov. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
40%

Az ilyen könyvekből Dunát lehet rekeszteni (nem csak Magyarországon, de az egész világon), de biztos jó biznisz, mert sokan írják. Ajánlom, hogy valahogy a címbe foglald bele a meggazdagodás fogalmát is, hogy a sok hülye tényleg megvásárolja.

A spirituális hablatyolásra mindig van igény (sajnos), annyira még nem vagyunk igényesek intellektuálisan.

2020. nov. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%

Kíváncsivá tettél, hogy te hogyan definiáltad át a megvilágosodás fogalmát, hogy sikerült megvilágosodnod?


Tehát érdekelne a definíció...

2020. nov. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
Nem találsz rá kiadót úgyse. Írj inkább blogot.
2020. nov. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
27%

"Az életemet átjárja a spirituális tapasztalás," Gratulálok.

"megvilágosodtam." Mutass valami konkrétumot. Pl. kezdd el definiálni a megvilágosods fogalmát.

"Érdemes lenne könyvet írjak?" Anyagi hasznot értesz érdemesség alatt, vagy új spir. iskolát akasrz alapítani?

"Az első esetem 23 évesen zajlott le akkor konkrétan oldalra is láttam 6-8 percig és ezt azonnal 3 ember segítségével le is teszteletem." Az, hogy el tudod fordítani a fejed, hogy oldalra is láss, nem spir. tapasztalat. Ennél kicsit több kell a hitelességhez. Kommunikálsz az Éggel és apokollal? Gyógyítasz? Ismered a jövőt? Ilyesmikre gondolok.

2020. nov. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%
Igen, szeretetném elolvasni. Gondolom, ha velem is megtörténik ez a csodálatos dolog, én is gyk-n fogom keresni a kérdéseimre a választ.
2020. nov. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

15:11

15:26


Meditálás közben egy fehér fény töltötte be a szívem környékét melegséget és boldogságot éreztem. Azt éreztem, hogy kérhetek valamit, ezt nagyon nehéz elmondani de ezt éreztem. Egészséget kértem. Átjárta az egész testem és lecserélte az összes sejtem. Másnap az ágyneműben megtaláltam a beteg körmömet ami 20 éve a lábamon volt és egyszer sem esett le, de akkor igen. A körmömet mechanikus baleset érte és sosem gyógyult meg, mert a körömágy sérült. Azóta sok minden történt. Jelenleg a flowban teremtek kb 3 másodperc késleltetéssel. Azaz amire gondolok az nagyon sokszor kb egy nap 8-15-ször megnyilvánul a világomban.

2020. nov. 30. 15:38
 9/24 anonim ***** válasza:
69%

15:26-os vagyok


Amiket spir. eredméynek írsz le, azok valójában a jó karmád következményei. Látod a jövőt? Gyógyítasz? Kommunikálsz az Istennel? És a sátánnal?

2020. nov. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%
Mindenképp írj róla könyvet. Többet is. Lehet, hogy egy új biblia fog születni.
2020. nov. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!