Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetek olyan spirituálisan...

Lehetek olyan spirituálisan megvilágosodott vega aki közben húst is eszik?

Figyelt kérdés
Olvastam spirituális oldalakon, hogy csak a vegák tudnak megvilágosodni és én nagyon akarok, de nem megy a leszokás a húsról, mert mindíg megkívánom. Lehetek olyan vega akik lelkiekben teljesen vegalény, de húst eszem állandóan maximum napi egy darab paradicsom meg hagyma kíséretében ?
2011. máj. 19. 14:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Most őszintén én nem hiszek ebben... Ennyi erővel a lisztérzékenyek is spirituális megvilágosodásban vesznek részt.Ne azért, de a kérdés elég vicces! :D Vega aki közben húst eszik.. :)
2011. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Erről én is hallottam és szerintem van benne valami. Éppen diétán vagyok és nem eszek húst pedig egész életemben ettem. Kicsit máshogy érzi magát akkor az ember.

Úgy érzem mintha jobban fogna az agyam.

2011. máj. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

NEM!

A vega nem eszik húst. Kész.

Megvilágosodott lehetsz, miért ne, de Vega az nem.

2011. máj. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
XD XD XD Tuti, hogy nem vagy vega, de a megvilágosodástól is nagyon messze vagy... XD XD XD
2011. máj. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Úgy nem lehetsz vega, ha húst is eszel.:D

Egyébként elvileg azért kell megszabadulni a hús evéstől, mert, ha húst eszel, akkor azzal megakadályozod az állatok fejlődését, és ez nem tesz jót a karmádnak.:D


És az se jó, hogy nagyon meg akarsz világosodni, meg kell szabadulni a vágyaktól. Másképp nem megy.


Itt egy remek kis párbeszéd, olvasd el:


Egy fiatalember jött a mesterhez, és azt kérdezte:

- Körülbelül mennyi idő kell ahhoz, hogy elnyerjem a megvilágosodást?

- Tíz év - mondta a mester. A fiatalember meghökkent.

- Olyan sok? - kérdezte hitetlenkedve. Mire a mester:

- Nem, tévedtem. Neked húsz év is kell.

- Miért dupláztad meg az éveket? - kérdezte a fiatalember.

- Ha jobban belegondolok, a te esetedben meglesz az harminc is - mondta a mester.

2011. máj. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

15:10

ez jó!

és mennyire igaz is !

2011. máj. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 4k05 ***** válasza:
100%
Jegyezd meg jól, hogy ha meg AKARSZ világosodni, akkor soha sem fogsz, ugyanis az akarat valamilyen gondolathoz, tárgyhoz való kötődés, márpedig a megvilágosodás lényege éppen abban áll, hogy már nem kötődsz semmihez...
2011. máj. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 skarma ***** válasza:
lelkiekben nem lehetsz "vegalény", ha nincs lelkiismeret furdalásod, amiért ártatlan állatok levágott és a felismerhetetlenségig sütött/főzött darabkáit eszed...
2011. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Barátom, a kérdésedből nézve, hidd el, neked nem a hús lesz az akadály :)
2011. máj. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyél sok húst és húsevőként világosodj meg
2011. máj. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!