Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Beszéltél már emberen túli...

Beszéltél már emberen túli entitással?

Figyelt kérdés
Vagy szellemmé lényegült emberrel?

2021. márc. 1. 21:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Igen, Sátánnal/Odinnal vagy ahogy szeretnéd nevezni.
2021. márc. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Álmában mindenki kommunikál velük, (őrangyal, szellemi vezetők, stb.) csak sokan elfelejtik ezeket a beszélgetéseket. Jobb esetben megmaradnak töredékes emlékek, esetleg képek, de a beszélgetés lényegét már nehezebb tudatosan felidézni. :)
2021. márc. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze! A felsőbb Énemmel!
2021. márc. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A beszélgetés kicsit túlzás, de nálam bejelentkezett 2 valaki, aki tanácsot adott. Eddig 1x fordult elô.

Illetve a közelmúltban elhuny állatkáimmal is felvettem a kapcsolatot párszor egy-egy bejelentkezés idejéig.

2021. márc. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
13as, ébrenlétben történő beszélgetésre gondoltam, ami egyenlő rangú. Álmainkban inkább segítenek, vezetnek, mintsem kötetlen beszélgetést folytassanak arról, amiről mi akarunk.
2021. márc. 2. 08:59
 16/19 anonim ***** válasza:

Én beszéltem. köszöntem neki Hello ö lazán szeva mondjad?

Ekkor valaki a háttérből fejbe lőtte És az volt a furcsa hogy nem éreztem semmit iránta mint ha csak egy lehulló levelet láttam volna egy fáról Később tudatosult bennem hogy azért voltam azon a helyen hogy ez ne történjen meg.

És abban a pillanatban már máshol voltam ugyan abban az álomban

Csak pár utcával arrébb és mikor vissza mentem a hely ugyan az volt de más és az emberek sem voltak olyan kedvesek kialakult a lincshelyzet

2021. márc. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%

Kedves kérdező!


Ha képes vagy a tudatos álmodásra, akkor álmodban is kommunikálhatsz velük kötetlenül oly módon, hogy felébredésed után is emlékezni fogsz a beszélgetés közben elhangzott dolgokra. :)

2021. márc. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
67%

Úgy látom itt csak elvakultak vannak... Ő kérdezett, valaki írta hogy nem, hát lepontozzák, mintha az nem lenne releváns válasz.


Képzeljétek, én sem...


Ja, de beszéltem "emberen túli entitással"... A kutyánkkal. Szoktam neki beszélni, sőt sok mindent meg is ért, ha nem érti okosan forgatja a fejét. És általában én is értem amit ő "mond", pedig meg se szólal. Úgy hívják testbeszéd...

2021. márc. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igen, anno a macskámmal. Jól megértettük egymást. Állati volt.
2021. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!