Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Megtanultam a valóságmanipulác...

Megtanultam a valóságmanipulációt meditációval.Agykontroll és meditációt ki használ erre?

Figyelt kérdés

38F vagyok.Több évet éltem Indiában Tibetben.Kérném hogy az anyagiakra ne térjünk ki, családom nagyon jó körülmények között él, nem kell dolgozni járnom.

De mégis elakartam valamit érni az életben, a parapszichológiára koncentráltam.Majd a meditáció és az agykontroll volt a végső állomás.

Egy magyar mesternél tanultam majdnem egy évig, még a 2000 es évek elején.

Ő ajánlott egy indiai embert, aki foglalkozik külföldiekkel is.Nála voltam több évet, majd egy tibeti kolostorba töltöttem még pár évet.

Amit megtanítottak az a chi vagy éter energia áramoltatása, sűrítése, valóságba történő átvitele, lényegében az alkotás folyamata.

Használtam ezt a tudást jóra rosszra, használtam magamra is.

Talán amit elsőnek megakarna valaki kérdezni, szerencsejátékkal is kipróbáltam működik, de többet nem akarok erről a részről írni, hogy mennyi pénzt lehet így szerezni.

Gondolkodtam itthon egy ilyen életmód vagy energiával gyógyításra összpontosító tábor létrehozásán.

Van itt aki gyakorol ilyen szinten meditációt,vagy agykontorllt?



2021. márc. 13. 12:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%
Miért érzem azt hogy úgy hazudsz, mint a vizfolyás?
2021. márc. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
72%

"Talán amit elsőnek megakarna valaki kérdezni, szerencsejátékkal is kipróbáltam működik, de többet nem akarok erről a részről írni, hogy mennyi pénzt lehet így szerezni."


Miért, mert ennek lenne kézzel fogható bizonyítéka és értelme is?

2021. márc. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Számomra van.Családomtól kicsit távolabb most jó életem van.

nem kell dolgoznom, valószínűleg életem hátralévő részében sem fog kelleni.

De viszont szeretnék valamit csinálni, olyat, amivel jó energiákat is tudok mozgósítani.Ezért gondoltam ilyen táborokra, vagy segítő szervezetekre.

2021. márc. 13. 12:38
 4/30 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó vagyok. Mármint az elég bizonyíték lenne erre tudásra, hogyha valóban segítenél nyerni a mondjuk lottón. De persze olyan ez mint a jóslás. Ami egyszerű, kézzel fogható, és érne valamit, azt sosem tudják megjósolni.
2021. márc. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelnek a keleti vallások és a spiritualitás is. Szívesen elmennék egy ilyen táborba, de nem vagyok nagyon benne a témában.
2021. márc. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Mesterem Indiában tanította ezt meg nekem.

Nem kellett sose sokat nyerni.Mindig annyit ami épp kellett a megélhetéshez.

Én ezt az irányelvet nem fogadtam el,mikor visszajöttem Európába, persze kiakartam próbálni, milyen az élet.Tartott egy darabig, jó is volt, de mivel ezt megtapasztaltam, már a jó energiák vezetnek.Kicsit több jött össze mint ami a létfenntartáshoz kellett, de nem is akartam tovább ezzel foglalkozni.Ezért írtam hogy táborokat akarnék létrehozni inkább, segítő szándékkal.

2021. márc. 13. 12:42
 7/30 anonim ***** válasza:
79%

A meditációt csak addig gyakoroljuk, amíg ez szükséges a meditatív állapotva való belépéshez.Agykontrollal valóban lehet bizonyos szinten manipulálni a valóságot de a szerencsejáték nem az a kategória.


De ha ezt nem számítom, akkor is eléggé sántít a történeted.

2021. márc. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Szia 7es!Nekem mindegy te milyen kijelentő vagy felszólító módban írod meg a válaszod, nekem akkor is van erre elég sok tapasztalatom.Kérdésem inkább azokhoz szólt, akik már ezt gyakorolják használják, hogy a jó cél érdekében miket csinálnak vele.

Olyan ez mint mikor a kezedbe adnak valamit aminek sok hatalma vagy képessége van, rájössz, és elkezded használni.elsőnek a gyereki én jön a felszínre, majd jönnek a komolyabb dolgok.

Kétszer vittem el olyan találatot amit sokan álomnak hisznek, de sajnos az elsőből sokat el is használtam, mert akkor még saját magamon kellett tanulni, mit szabad, mit nem.

A második után jöttem rá, hogy mindent lehet jóra is használni.

Remélem sok hasznos válasz érkezik.

2021. márc. 13. 13:03
 9/30 anonim ***** válasza:
85%
Tudsz pénzt nyerni? Nyerj a szegényeknek akkor. Remélem ez egy jó tanács.
2021. márc. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
40%
Ingyenes lesz a tábor?Mert a kiváltságosoknak már vannak hasonló tanfolyamos lehetőségeik...és nem értem miért a gyakoris trollok között keresel agykontrollosokat,itt már nagyrészt csak fiatal szkeptikusokba botlasz,egy spirituális fórumon nagyobb eséllyel próbálkozhatnál..
2021. márc. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!