Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Alvásparalízis - valaki...

Alvásparalízis - valaki halála összefügghet?

Figyelt kérdés

Nem mostani eset, de azóta se hagy nyugodni a dolog. Volt nekem egy barátnőm (akkori legjobb) és egyik hajnalban meghalt a testvérének a párja. Én szerintem életemben nem találkoztam azzal a sráccal. Vagy talán egyszer és képet sem láttam róla sokat.. Szóval mondjuk ki: Nem ismertem. Persze a barátnőm sokat beszélt róla, de az akkor sem ismertség.


Szóval az történt, hogy egyik éjszaka alvásparalízisem volt. De annyira, hogy nem hogy mozdulni nem tudtam, visszaaludni sem tudtam. (Bár nekem ilyen szörny vagy mi nem jelent meg az ágyam felett, mondjuk nem is nyitottam ki a szemem...) Ez tuti, hogy hajnalban történt, mert alapból nem aludtam el egynél hamarabb... Aztán olyan 4 fele felébredtem, ittam egy pohár vizet és nagy nehezen visszaaludtam.


Majd olyan 10 körül hívott barátnőm, hogy nagy baj van, hajnali 3 körül elütötte a vonat a nővére párját. Azt hittem a telefon kiesik a kezemből...


Lehetséges, hogy ugyanabban az időpontban volt az alvásparalízisem, mint amikor őt elütötték? Úgy, hogy nem is ismertem? Vagy ez csak valami véletlen egybeesés? Hasonló valakivel történt már?



2021. márc. 13. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Véletlen egybeesés lehet.
2021. márc. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak véletlen egybeesés.
2021. márc. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Véletlen egybeesés, semmi közötök nem volt egymáshoz. De ha azt szeretnéd hallani, hogy vmi kibas*ott jós vagy, akkor tessék: Jós vagy!
2021. márc. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1 és 2: Köszönöm! :)
2021. márc. 13. 17:24
 5/6 anonim válasza:
Nem kell a kérdezőn élcelődni, én a kolléganőmmel álmodtam hogy sírt mert meghalt valakije. Másnap mikor jött dolgozni mondta hogy meghalt a fél testvére, aki nagyon beteg volt. Azt hittem dobok egy hátast, de nem szóltam semmit.
2021. márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5, nem vettem magamra. Szegénykémnek ennyi öröme van az életében hogy itt oltogat valakit.


Az is durva lehetett.

2021. márc. 13. 21:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!