Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Azt érzem hogy kiestem a...

Azt érzem hogy kiestem a valóságból hogy juthatnék vissza?

Figyelt kérdés
Teljesen ködös minden a saját testem egy messzi álomnak tűnik csak cselekszik önkéntelenül de én a sötétben vagyok félig öntudatlanul

2021. márc. 27. 16:22
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nem szedek semmifele gyogyszert.
2021. márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

fásultságnak hívják, depresszió 1éve van ez a mizéria, ami nyomja az ember lelkét, megviseli, stresszesebb stb.

bekapcsol a robotpilóta s rutinból csinálod a dolgokat, s közben a gondolatok egész máshol járnak, azaz nem vagy jelen.

én kb 9-10 évig csináltam nehéz kijönni belőle doki nélkül de lehet. Mert ez nem feltétlen igaz de enyhe tünetei a depinek.

főképp 9 azokkal az érzésekkel jobban azonosultam mint a kérdezőjével.

2021. márc. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Igen, sajnos enis erre gyanakszom, bennem is felmerult a depi gondolata, mert mar sok orvosi kivizsgalason voltam es igazabol szervi bajokat nem talaltak hala istennek.

De ugy gondolom az elme is epp annyira fontos, mint a fizika test, lehet raszanom magam egy terapiara, de meg neurologushoz elmegyek azert, mert nem lett a legjobb a koponya mr leletem, kiakarom zarni a szervi bajokat eloszoris.

Koszi az informaciokat 12-es, neked akkor sajnos jo sokaig tartott kijonni belole.

Valoszinu sok embernel jelentkezik ez az erzes manapsag a pandemia miatt, enis kulfoldrol hazakoltoztem ezido alatt, munkat sem talalok, szoval eppen az okat sejtem legbelul...

2021. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!