Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az földönkívüliek lehetséges,...

Az földönkívüliek lehetséges, hogy valójában egy parhuzamos valoságból jönnek?

Figyelt kérdés
sokszor gondolkoztam azon, hogy vajon honan a retekből jönnek a földönkivüliek és arra a következtetésre jutottam, hogy az idegenek nem egy másik bolygóról jönnek, hanem egy párhuzamos valóságból úgy hiszem, hogy az ideutazás túl macerás már, ha csak a csillagrendszerek közti tanulságot, mivel a legközelebbi csillagrendszer is több milliárdnyi fényévnyire van innen és nyilván a jelenség valós lehet na nem mindegyik csak néhány olyan jelenség, amire nincs racionális magyarázat..)

#földönkívüli #UFO #parhuzamos valóság
2014. máj. 12. 00:58
 1/6 A kérdező kommentje:
"csillagrendszerek közti tanulságot *nézzük bocsi egy kicsit fáradt vagyok. ;)
2014. máj. 12. 01:01
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja, de még ennél is sokkal ésszerűbb magyarázat lenne az, hogy nem is léteznek a Földünket látogató idegenek.

Mellesleg a 'más bolygóról érkező látogatók' elméletnek megvan az az előnye a tiéddel szemben, hogy más bolygók bizonyítottan léteznek, viszont a párhuzamos világok léte igencsak kérdéses, ahogy az is, hogy ha léteznek is ilyen párhuzamos világok, van-e átjárás a világok között.

2014. máj. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én egyet értek, nem lehet tudni,hogy párhuzamos világokból jönnek-e vagy más bolygókról. Egyiket sem zárom ki. De akár az is lehet, hogy mindkettő helyes feltételezés :)

A párhuzamos világokkal rengeteg tudós foglalkozott már, tehát komolyan érdekli őket az ügy. Az hogy egyértelmű bizonyíték nincs ezzel kapcsolatban, engem nem izgat, el lehet gondolkozni rajta legalább.

Például lehet a repülő csészealjak nem a világűrt szelik át, hanem a világok közt vándorolnak.:) Tehát más technológiai eszközök, nem pedig azok, aminek mi hisszük.

Amúgy ez az elmélet szerintem nem csak az ufókra lehetne megoldás, hanem még egy csomó jelenségre pl. különös lényekre, kísértetekre stb. és mind-mind ezen másik valóság áttűnései a mi világunkba. :)


George Adamski

2014. máj. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább azt magyarázza el előbb valaki hogy ki mi a fenét ért párhuzamos valóság alatt? nekem elképzelésem sincs arról hogy emberfia mit akar kifejezni ezzel
2014. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

forrás lacerta interjú:


" Kérdés: Ma hány idegen faj van jelen a Földön?



Válasz: Mi 14-ről tudunk. 11 ebből az Univerzumból és 2 egy másik világból és egy nagyon fejlett egy másik síkról. Ne kérdezd a neveiket, mert szinte egyiket sem tudnád kimondani, nyolcat még mi sem tudunk kiejteni közülük. A legtöbb faj, főleg a fejlettebbek, csak megfigyelnek, tanulmányoznak, és nem jelentenek veszélyt rátok, néhányukkal együtt is működünk. Viszont van három ellenséges faj is, amelyek közül egy már fel is vette néhány ország kormányával a kapcsolatot, hogy technológiákért cserébe rezet és más fontos dolgokat vegyen tőletek. Ők becsapják a tieidet. Az elmúlt 73 évben két ellenséges faj között egyfajta „hidegháború” dúlt, amiből a harmadik faj húzott hasznot. Fegyveres konfliktusra számítunk köztük a közeljövőben, úgy 10-20 éven belül. És aggasztanak minket a fejlemények. Az utóbbi időben pletykák keringtek egy tizenötödik idegen fajról, amely 3-4 éve érkezett a Földre, de még nem léptünk velük kapcsolatba és nem ismerjük a szándékaikat sem. Meglehet, hogy a róluk szóló hírek alaptalanok.


Kérdés: Mit akarnak az ellenséges idegen fajok?



Válasz: A nyersanyagaitokat, főként rezet, a vizeiteket – ti. a vízben megkötött hidrogént, amely fejlett fúziós folyamatok energiaforrása – valamint a légkörötökben található kémiai elemek egy részét. Ezen túlmenően két fajt az emberi test, szöveteitek, véretek is érdekel, mert génállományukat sugárzás tette tönkre, amit a Ti és állataitok génjeiből javítanak meg újra és újra. Mivel az emberi DNS nem teljesen kompatibilis az övékkel – a miénkével meg még annyira sem – mesterséges megtermékenyítéssel, mesterséges méhekben próbálják a génállományokat keresztezni. Azt feltételezzük, hogy az elkövetkező háború az idegenek és köztetek a nyersanyagokért, a hidrogénért és a DNS birtoklásáért fog kitörni.

2014. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5ös mi a jó turós rétes ez és hogy a 3,141592654...-csába jön ez ide??kérdező:lehet benne valami
2014. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!