Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért nem emlékszem ki vagyok...

Miért nem emlékszem ki vagyok valójában?

Figyelt kérdés
A személyiségem el van mosódva csak kusza érzelmek rémlenek semmi konkrét még a saját életem is olyan távoli. Egy részem meghalt egy másik próbálja felébreszteni. Lassú vagyok. Félig álmodom. Mintha évek telnének el de ebből nem érzek semmit csak tengődöm utazom az időben. Gyorsan öregszem. A szemem előtt röppen el minden egy pillanatnak tűnően. Sötét minden. Nem emlékszem nem érzek nem gondolok semmire. Úszom a végtelen árral sehonnan sehova.

2021. márc. 28. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez inkább a mentális egészség kategória.
2021. márc. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Írtál te már ilyeneket ide többet is.

És ha ilyeneket vagy képes írni, jól megfogalmazott, kerek mondatokat, stílusjeggyel, akkor nem is vagy annyira messze mint azt hiszed.

2021. márc. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

El vagy varázsolva a mentálisban élsz és tegnap már megkaptad a választ is Steventől földelés kell,mi a p@csért nem lehet komolyan venni..Ha valamit nem értesz kérdezz rá és a probléma forrását keresd ne olvasgassuk itt mindennap a közhelyes lelkimenésed...


Érthetően,ha leválsz a gyökércsakrádról akkor elfúj a szél...belassulsz fizikailag majd szellemileg,áldozati szerepekben találod magad és a megoldások sem lesznek meg...stabilitás,örömforrások,öngondoskodás,őserő,fizikai erőnlét,kreativitás,energia,szenvedély,tűz...mind a gyökércsakra feladata és ha megszakad a kapcsolat -azzal ami az anyagi létbe köt- akkor szűnik meg az időérzékelés,továbbá az érzelmek sem kapnak elég töltetet így az életed is céltalanná válik mint a gondolataid...magányérzet ugyanebből fakad ehhez sem kell pszichológus..


Menj a természetbe,simizzed a fákat,rajzolj,fess,süss valami sütit,szomszédkutyád vakargasd,járj mezítláb otthon mindenhol és engedd el ami nem te vagy...


Ha tudsz meditálni,vagy elég ha csak képzeletben elmerülsz a képben,hogy alulról leküldesz egy kis gyökeret mélyen a földbe és átérzed,ahogyan FAnya átölel,beburkol töltekezel stb...


Itt van gyökérnek subliminal erősítsd magad vele napi 1x: https://www.youtube.com/watch?v=GqgN3yec0Gk&t=226s

2021. márc. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Paranoia, skizofrénia első tüneteihez köthetőek az általad leírt szindrómák.
2021. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hú, hát amikor Jagermeisterre vodkáztam aztán meg kiittam egy üveg bort én se tudtam ki vagyok.
2021. márc. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Mert mindaz amit leírtál akkor nem létezne. A kérdéseid sem. Ez az élet önmagaban pont ettől szép ahogy van. Csupa felfedezés...🙂
2021. ápr. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Iszol te eleget?
2021. ápr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez valami spirituális könyvből lett idézve? Mert nekem ez esik le. Ezt ha egy megfelelő hangú ember felolvassa, megfelelően át lehetne élni.
2021. ápr. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!