Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi a véleményetek a nyelvi...

Mi a véleményetek a nyelvi hullámgenetikáról?


#DNS #Garjajev #hullámgenetika #fraktális #nyelvi-hullámgenetika
2021. márc. 31. 10:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Létező dolog és nyilván működik. Garjajev is ezzel foglalkozott, amíg ki nem nyírták.
2021. márc. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Végignéztem a videót de szerintem, ez egy mindenhonnan összeollózot katyvasz féligazságokkal. DNS molekula kvantum egyenértéke, spinkronikus hologrammtól, uri geller tenyerében kicsírázó magig minden van benne.
2021. márc. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Az tuti, hogy a szavaknak van erejük! Kísérleteztek növényekkel is és amelyiket állandóan szidták, az fejletlen, rondább, egészségtelenebb lett. Ezért nem mindegy, hogy mit mondasz magadról például...!
2021. márc. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem ne nagyon irkálj erről a témáról nyilvánosan, mert te is véletlenül kieshetsz az ablakból.
2021. márc. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ez a cikk nagyjából leírja a lényeget magyarul, de angolul még több infót találsz erről a témáról. Ha ezek igazak, akkor lézer, rádió vagy mágneses hullámokkal befolyásolni lehet a dns-t.

[link]

2021. márc. 31. 12:27
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
IGAZ !!!!!!!!!!
2021. márc. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Az hát, azért nem hallani sehol se róla csak álhírportálokon, mint az összes eddig ide linkelt... Esetleg daily news, HVG, ilyesmi, valami ismertebb portál? Ja, hogy csak kitalálta valaki? Engem is érdekelt, amíg rá nem jöttem hogy hoax mint az összes többi hülyeség ezeken az oldalakon...
2021. ápr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

#7: minden hoax, ami nem passzol a rendszer céljaiba!


A főbb médiumok meg mind kormányzati fennhatóság alatt állnak, csak nem gondolod, hogy megengedik az ilyesmik megjelenését?!


Szerinted mi lenne, ha kiderülne, hogy mindenki egyszerűen gyógyítható?!


Mennyi bevételtől esne el a gyógyszeripar?!


És mennyitől az állam?! 🙃

2021. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 erre jutottam én is, de akkor meg, független - de ismert - oldalak is hirdethetnék az "igét", de nem teszik.
2021. ápr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9: nyilván nem, mert nem akarnak kiesni "véletlenül" az ablakon..! :)
2021. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!