Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Megint kezdődik. Mi lehet bennem?

Megint kezdődik. Mi lehet bennem?

Figyelt kérdés
Lebegés a semmiben. Üresség. Hideg. Szól a hang. Megborzongok. Egy lángnyelv, ami belobbant. Reszketek a hirtelen támadt boldogságtól. A változatlanság gyönyörködtet. Én vagyok. Minden. Nem kell választanom. A részem. Az egész. Az enyém. Csak elengedem. Magam. Az indentitásomat. Hadd legyen az egész része. Béke. Megönnyebbülés. Átjár. Csobogó víz. Lassan. Kevesebb leszek. Könnyebb. De minden csepp súlyveszteséggel azt az örökkévalót gazdagítom, amibe tartok. Már nem félek. Sosem voltam egyedül. A sötétből a saját árnyékaim tükörképei néznek vissza rám. Szeretnek engem. Könnybe lábad a szemem a boldogságtól. Nem vagyok egyedül. Olyan magányos voltam. A hideg űrben egyedül. Valami megváltozott. Nincs idő. Minden egyszerre történik bennem. Életem összes fájdalma, boldogsága, reménye és kudarca egy felhőből hullik alá rám. Megolvaszt a jéghideg csapadék. Hálát érzek. Sírok. Csak erre vágytam. Csak egy kívánság. Nem volt hiábavaló. Annyira féltem hogy soha nem kapok választ. A kérdésre. Amit nem mertem feltenni. Mert féltem. Már nem félek. Csak lezárom ezt. Elengedem. Célt ér, vagy szertefoszlik. Egyszerre. Sosem voltam méltó, de már nem számít. Megbocsátás. Azért, ahogy léteztem. Én vagyok ma a leggazdagabb ember. Bármennyit adnék ebből az érzésből, csak több lenne. Soha nem akarom, hogy véget érjen. Tiszta akarok maradni. Úgy látni, mint most. Mindenkié vagyok. A részeim. Nem fogtok elfelejteni. A szívetekben lakom.

2021. ápr. 7. 14:56
 1/8 anonim válasza:
77%
Nem tudom mit szedtél be, de remélem nincs nálad több ebből a cuccból.
2021. ápr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem van valaki a környezetében, aki észreveszi, hogy valami baja van és nyújt neki segítséget.
2021. ápr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Rendben van, de ne feledd: Tarts mértéket.
2021. ápr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Mi a lópikula???
2021. ápr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4/4 Inside_You


Semmi gond csak veszedelmesül szerelmes a hölgy és már 34 éves molett

sajnos sok csalódása volt ennyi

2021. ápr. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

7hetedik

Csak az a bökkenő, hogy a szerelmi bánatát az ezotéria kategóriába írta...De amúgy én szeretem a 34 éves molett hölgyeményeket :)

2021. ápr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6/6 Inside_You

Nekem 35 évesen volt egy molett barátnőm 18 éves volt Fél évig voltunk együtt és ezalatt 6 500 FT ot költöttem rá azt is úgy hogy az Édesapjának volt születésnapja és vetten egy üveg chivas regal T


5000 Ft ért a TESZKOBA karácsonykor :)

2021. ápr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7hetedik

Nekem 25 évesen volt egy 18 éves molett csajom, mi is fél évig voltunk együtt. De aztán elhagytam, többet ivott, mint én :))

2021. ápr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!