Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha most mindenki aki otton...

Ha most mindenki aki otton marad egy hónapig majd utána ismét kimegy akkor mi a biztosíték hogy nem kezdődik megint tömegesen előről az egész?

Figyelt kérdés

Értem én hogy ne menjünk ki, hogy bírja az eü rendszer, de akkor most ha itthon marad mindenki szépen betartja , aztán nyilván majd feloldják a tilalmakat akkor nem fog megint előről kezdődni minden?

Megáll ez egyszer valaha, ha még a nyári meleg sem állítja meg?

Akkor mi lesz ősszel?

Olyan érzésem van , mintha semmi jóval nem tudnának bíztatni igazából, mert mindenhol azt hallani, hogy nem az a kérdés hogy elkapod e hanem hogy mikor , tehát magyarán ahogy állítják is, az emberek 60-70%-a el fogja kapni így el kell tolni hogy eü rendszer ne omoljon össze.

Megáll ez valaha?

Vakcina még 2 évig nem lesz.

Gyógyszer ha lesz is nem hiszem hogy magyarország sokat kapna belőle.

Ti mit gondoltok?

Vagy én gondolkozom rosszul?



2020. márc. 20. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Hallottál már olyanról, hogy télen valaki elkapott egy vírust és korházba kellett lennie?
2020. márc. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Semmi, pont ezért is számolnak 1-2 év lefutassal. Csak a magyar átlag addig lát, h jaaa, így vége, meg az állam majd ad ingyen pénzt.
2020. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%
Influenza?
2020. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
A korábbi járványok idején még ilyen intézkedések sem voltak, mégis lecsengtek.
2020. márc. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen a vírusok természete.
2020. márc. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Én is ezt kérdezgetem, semmi okosabbat nem kaptam rá, mint talán nyárra alább hagy a terjedés, mert nyirkos, téli-tavaszi időben jobban terjed... és hozzáteszik, hogy talán, de nem tudni.


Én max abban bízom, hogy találnak vmi. gyógyszert, ami némileg csökkenti a tüneteket, szövődményeket...

2020. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Kínában kb. a lakosság 0.01 %-a kapta el, Olaszországban kb. 0,1 %.
2020. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

A vakcinát egy-két éven belülre saccolják. Gyógyszert mindenki kutatja, jelenleg két ígéretesnek tűnő gyógyszer létezik, remélhetően hamarosan itthon is lesz.


Az éghajlati hatásokat egyelőre nem ismerjük, de ha nem sikerül lelassítani a terjedést, tényleg összeomolhat az eü rendszer. Az olasz orvosok állítólag már ott tartanak, választaniuk kell, hogy kinek az életét próbálják megmenteni.

2020. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
El tudjátok képzelni, hogy ha lesz is gyógyszer akkor rendelkezésünkre fog állni elég gyógyszer?
2020. márc. 20. 21:03
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Vírus ellen inkább oltás van, nem gyógyszer.
2020. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!