Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Tapasztaltál-e már bármiféle...

Tapasztaltál-e már bármiféle furcsaságot/megmagyarázhatatlan dolgot a tükrökkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Azt mondják az ezotériában jártasok, hogy a tükör egyfajta átjáróként szolgál egy másik világba (dimenzióba).


Ti tapasztaltatok bármiféle furcsaságot a tükrökkel kapcsolatban?

Vagy az egész szellemes-tükrös babona csak kitaláció, beetetés?



2021. ápr. 21. 21:50
1 2
 1/15 anonim válasza:
60%
Egyszer visszamosolygott a tükörképem. Nem tudom miért :( lehet azért mert én is mosolyogtam... nem?
2021. ápr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Engem mindig pontosan le tud utánozni a tükör képem. Ez azért elég para...
2021. ápr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Én nem igazán hiszek ebben a tükrös dologban, ennek ellenére ággyal szembe nem tettem tükrös szekrényt,tv meg ilyeneket.Jobb a békesség 😂
2021. ápr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

A tükör mágiának is megvan a szépsége. :D

Csak úgy egy tükör nem lesz átjáró vagy ilyesmi.

Ahhoz használni kell. Majd ha érzel valamit a tükrödből utána akkor fogsz tapasztalni is.

2021. ápr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mért létezik valami, elég fura, pláne, hogy egyszer meghalunk, ezen belül mindenre találtam magyarázatot.
2021. ápr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
Tapasztaltam. Nem ugyanazt mutatja, ami a valóság. Én a jobb kezemet emeltem fel, a tükörképem pedig a bal kezét. Ez felettébb érdekes
2021. ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Rájöttem, hogy nem vagyok túlsúlyos, a tükör sz@r.
2021. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Valami köze lehet ahhoz is, hogy mikor valaki meghal, olyankor a házban letakarják a tükröket, meg hasonló tárgyakat ami olyan mint a tükör, pl. a tévé. Azt mondják, hogy a lélek meg látja saját tükörképét, és nem tud távozni a túlvilágra. Lehet, hogy nem potos a válaszom de valami ilyenről hallottam.

Abba viszont hiszek, hogy egy kapu, átjáró lehet a "másik sikba".

Van egy furcsa fóbiám a tükröktől.

2021. ápr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
8, ha ez így lenne, akkor egyik lèlek sem tudna távozni, ugyanis mindenhol van tükör, ès nem szokták letakarni
2021. ápr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%

9, Ha valaki meghal a fás színbe, vagy a a pottyantós budiban, ott szerintem nincs tükör. De ahol elhunyt ember van, ott szokás letakarni a tükröket. Vagy oda viszik, és akkor. Nagyanyám meghalt 13 éve, a házban volt az ágyba letakarva a teste, ami normális dolog, és a tévé, és a tükrök is.

"ugyanis mindenhol van tükör"

Nem igaz, nincs mindenhol. Ebben a szobában van???? [link]

[link]

Mindenhol van tükör mi?? Nem kötekedek. Bizonyítok.

2021. ápr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!