Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tapasztaltatok már saját...

Tapasztaltatok már saját magatok körül, tényleg megmagyarázhatatlan paranormális jelenségeket?

Figyelt kérdés
Érdekelnek saját valódi sztorik
2021. jan. 5. 12:21
 1/6 anonim válasza:
40%
Gyerekkoromban volt para es jelenseg is: amikor apamtol kaptam a pofonokat, en lattam mindent ... csillagokat es meg szerintem ufokat is :)
2021. jan. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%
Én néha mikor egy ember az utcán nem undorral néz rám. Az elég szokatlan és paranormális..
2021. jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%

Itt még nem.

Az ezotéria kategóriában annál inkább!

2021. jan. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Angel3000 ***** válasza:
76%
Szia! Már kètszer tapasztaltam meg paranormális jelensègeket! Mind a kettô megtapasztalásom Paranormális volt ami mèg mindig elgondolkoztató.
2021. jan. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Érzem, hogy figyel valaki. Hátranézek, senki. Mintha látnék valami elsuhanó dolgot. Visszafordulok és megint érzem. Egyébként már megszoktam őket, olyan sok van.
2021. jan. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

ez nem tudom, mennyire paranormális, de Anyummal egyszer kint voltunk a konyhában, hogy pakoljunk, és van a konyhaasztalunkon egy ilyen óriási üveg tál. Bent volt az asztal közepén majdnem. Szólt a zene, jött Christina Perri Jar of hearts c. száma (aki nem ismerné, itt egy részlet: "and who do you think you are? runnin' 'round leaving scars, collecting your jar of hearts, and tearing love apart"). Amikor a refrénhez ért, a tál a fogta magát, leesett az asztal közepéről és millió darabra tört.

(egyikünk sem állt közvetlenül az asztal mellett, ő mosogatott a sarokban, én meg az ajtófélfánál álltam)

2021. jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!