Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Azok akik nem hisznek a...

Azok akik nem hisznek a szellemekben mi a pontos ok amiért nem?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 24. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Mert soha semmi konkrét bizonyíték nem volt arra hogy leteznének.
2021. ápr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Mert nem tapasztaltak még olyan jeleket.
2021. ápr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Mert ha tapasztalnak is olyan jeleket, mindig "racionálisan" akarják megmagyarázni. Mert makacsok, és nem akarják elfogadni, hogy igenis, paranormális tevékenység zajlott le (legyen az bármilyen is).
2021. ápr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

Mert csak racionális dolgokkal foglalkozunk,a szellemere nincs bizonyíték és értelmük sincs ,azon kívül h ijesztgetik az embereket mi a céljuk?

És érdekes módon 99%-ban csak magányos hibbant nőkkel foglalkoznak?miért van a szellemeken ruha?fáznak vagy csak követik a divatot?miért nem jelennek meg nagy nyilvánosság előtt miért mindig Marinénit szórakoztatják?

2021. ápr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Lidlipú... "És érdekes módon 99%-ban csak magányos hibbant nőkkel foglalkoznak?"--- ez nem igaz, én is láttam már. 30/F

"miért nem jelennek meg nagy nyilvánosság előtt miért mindig Marinénit szórakoztatják?"--- Nyilvánosság előtt, tömegben is ugyanúgy jelen lehetnek, mint a szobában, házban. Csak nem mindenki érzékeli. Lehet, hogy te is láttál már és csak nem tudtad, hogy az egy szellem. És nem mindig Mari nénit szórakoztatják, mert olvastam, hogy "25 éves srác vagyok", "25 éve nős ember" "30 éves két gyerekes anyuka", "15 évvel ezelőtt nősültem", tehát az utóbbi, legalább egy 33 éves férfi, ha 18 éves korában nősült. Vagyis, nem mindig Marikanéni. Én is 30 vagyok.

2021. ápr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 SZücsöm ***** válasza:
1 es. Ha lenne KONKRÉT bizonyíték akkor az már nem HIT kérdése lenne. ;)
2021. ápr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Oké,csak ott bukik az egész h attól még nem lesz igaz valami mert azt mondja valaki h ő látta...
2021. ápr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

Én nem láttam semmit, csak egy éjszaka közepén arra ébredtem, hogy valami kirántott a lábamnál fogva az ágyból, és az ajtóhoz vitt, ott a kilincsbe megkapaszkodtam, erre visszadobott az ágyba. Az egész 2-3 másodpercig tartott.

Nem vagyok se hibbant, se nő. Épp ezért nem mondtam el senkinek, mert hülyének nézik az embert.

2021. ápr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Én még nem láttam egyet sem, köznapi értelmezésben halott emberek lelkei, de mi van ha léteznek és külön faj, nem tudom rajtam kívül erre gondolt e már valaki.
2021. ápr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
hitkérdéseknek pszichológiai, szociokulturális alapjai vannak
2021. ápr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!