Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Egy Szellemcsoporttal léptem...

Egy Szellemcsoporttal léptem kapcsolatba.Ha utasításaik szerint végig megyek az általuk kijelölt úton, hova vezethet az életem?

Figyelt kérdés

Pár év meditáció után fél éve tapasztaltam először egy fura dolgot.Meditáció közben olyan volt mintha valami erő húzna maga felé, majd egy fura érzés után tőlem idegen gondolataim lettek, majd ezután pár meditációs foglalkozással később mintha nem én de rajtam kívül valaki beszélt volna.Kimondtam a szavakat, mondatokat olyan dolgokról beszéltem, amit magamtól sehonnan nem tudtam volna.Később utánaolvastam ez féltransz szerű állapot volt, mert a kimondott szavak egy darabig megmaradtak a tudatomban. Ez a Szellemcsoport, megnevezte magát, majd elmondták hogy figyelték a tevékenységeimet, és elérkezettnek látták az időt hogy kapcsolatba lépjenek velem.Ha mindent úgy csinálok amit ők mondanak, megváltozik az életem és teljes egészében spirituálisan élhetek.Több hét volt mire átgondoltam, majd meditálni kezdtem.Ekkor éltem át az első teljes transz élményt.Arra emlékszem még hogy papírt és tollat kellett hoznom, ezt kérték, majd elveszettem az eszméletem.Mikor magamhoz tértem több papíron volt leírva, mit csináljak, hogy fognak később velem kapcsolatba lépni.

Pár nappal később valaki felhívott hogy nincs-e kedvem külföldre menni vele.Ezután az események olyan véletlen sorozata következett, amit itt nehéz lenne leírni.

Minden ugyanúgy történt, ahogy ők lediktálták a papírra, és én transzban leírtam.Mostanában gondolkodok rajta, ha ezen az úton továbbmegyek, hova vezethet ez?

Érzem hogy mutatják az utat, életem megváltozott, teljesen más lett, mióta kapcsolatba kerültek velem.

Aki meditációval és utána transz állapotban élt át hasonlókat hogy élte meg mindezt?

Miket csinált, milyen élete lett?


2021. máj. 8. 10:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

A tanítások jellegétől függ...ha ez egy önző, önmagadat szolgáló utat jelöl ki, akkor lépésenként, egyre negatívabb döntések meghozására kényszerülsz, amíg el nem éred legalább a 95‰ negatívitást, amit önmaguktól szinte senki sem lenne hajlandó elérni. Nagyon nehéz ennyire negativnak lenni, és csak szolgaként fognak kezelni a "gazdáid".

Ha ez a szellemcsoport pozítív, másokat szolgáló, tanítani akaró társasmemória komplexum, akkor érdemes lehet egy támogató csoportot szervezni, és csatornázni őket.

Gondold végig, mert most még el sem tudod képzelni valószínűleg mit jelent a minimum 95%-os negativitás elérése.

2021. máj. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Itt ahol most élek külföldön,kapcsolatba kerültem egy ilyen meditációval és transz állapottal foglalkozó csoporttal.

Mielőtt elkezdődne egy ilyen ülés, a csoport alapítója, tisztító szertartást csinál, majd közös meditáció van, és utána a csoportból, akiknek van ilyen médiumi képessége, szót kapnak.

Ezeket az üléseket rögzítik videón és külön diktafonra, hogy később vissza tudjuk hallgatni, elemezni amik ott elhangzanak, ha sok információ van.

A Szellemcsoport célja, hogy általuk más életem legyen, jobban a spiritualitás útján éljek, jobban zárjam ki a külvilágot.Ezt elsőnek azzal érték el, hogy az ismerősöm megkérdezte van kedvem vele jönni ide, külföldre.Majd jött ez a meditációs csoport.Életemet befolyásolják már most, ahogy írtam események olyan véletlen sorozata lépett fel, mióta kijöttem ide, hogy felfogni sem tudom.Mindegyik ilyen cselekmény arra kellett, hogy jobb életem legyen, anyagi feltételeim meglegyenek egy kényelmes élethez és teljes egészében erre a médiumi kommunikációra tudjak koncentrálni.

2021. máj. 8. 10:52
 3/20 anonim ***** válasza:

Önmagában a meditáció fontosságának hangsúlyozása a szellemcsoport által helyes dolog, és adott esetben védett tevékenység is.

Valószínűleg a csoportok már leszületés előtt eldöntötte, hogy együtt fog dolgozni ezen a projecten.

A felsőbb világok entitásaival ilyen formán kommunikálni helyes lehet, de fontos, hogy ne önös célok vezessenek, és osszátok meg másokkal azt a tudást, amit úgy ítéltek meg, hogy hasznos lehet az illetőknek.

Nem derült ki számomra, hogy ti egy pozítív vagy, negatív csoport vagytok...ha pozítív, akkor sok sikert kívánok!

Miért fogalmaztad meg itt a kérdésed?

2021. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Olyan embereket akartam keresni, akik foglalkoznak ilyenfajta technikákkal.

Tapasztalatok miatt elsősorban.

Eszmét cserélni is erről a témáról, ezért kérdeztem meg.

Irányultságom az volt már a legelején hogy a legtöbbet tudjak meg erről a kapcsolatról, spirituális dolgokról.

Mikor az érdeklődésem már nagyon egyirányba mutatott akkor jelentkezett ez a kapcsolat.

2021. máj. 8. 11:13
 5/20 anonim ***** válasza:

Sok szellemcsoport szól többé kevésbé rendszeresen a 3. denzitású emberiséggel, Ré, Seth, Kryon, stb. Vannak olyan csoportok, akik széles sávban csak az alapinformációkat sugározzák, mint pl a meditáció fontossága, a pozitívitás, vannak akik csak fényt küldenek támogatásként, és vannak specifikusabb csoportok, -mind a pozitív mind a negatív oldalon- akik filozófiát, konkrét technikákat, tudást adnak át.

Szerinted a ti csoportotok csak egy szellemcsoport csatornáz, vagy több különböző entitást?

A bennetek lévő vágyak fogják az érdeklődési területeket meghatározni, és a hozzájuk szóló kérdéseiteket. Bár ezen már nyilván túl vagytok 🙂

Amit szerintem érdemes kutatni az a világegyetem természete, a Teremtő és a teremtés természete, a Teremtő archetípusai, az ember szerkezete, a tudat és a lélek szerkezete és természete.

Milyen irányt követtek?

2021. máj. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Velem egy Szellemcsoport lépett kapcsolatba.Segítségükkel kerültem ide, ahol most jelenleg vagyok.Ez a meditációs csoport, többféle kontaktus kommunikációjában érdekelt.

Irányultságunk inkább a kíváncsiság, hogy minél többet megtudjunk erről a fajta erőről és tudást szerezzünk.

2021. máj. 8. 11:45
 7/20 anonim ***** válasza:
72%
Az nem lehetséges hogy csak szimplán skizofrén lettél?
2021. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

kíváncsi vagyok erre a Szellemcsoportra.

Hol lehet elérni őket?


Amúgy nekem negatív tapasztalataim voltak sajnos. eléggé tönkre ment az életem.De mindez nem Szellemcsoporttól. Teljesen egyedűl vágtam neki egypár okkult módszernek és meditációknak.

2021. máj. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
29%

HM ez nem volt kérdés meg a cov elött? Mintha szóról szóra ugyan az lenne. Csak a válaszok nem szkeptikusak.

Milyen meditációt végeztél? És nekünk miért nincs ilyen közösség?


Én nem éltem át ilyet, az egyetlen "idegen eredetű" dolog is nagy eséllyel a tiszta tudat amivel kapcsolatba léptem. Azaz tollatfogok és írok egy verset.

Normál esetben elég erőltetett rímeket írok amiknek se füle se farka...

Kb olyan vagyok mint #8, bár én gyerek agykontroll tanfolyamon voltam és azt alakítgattam kb annyira egyezik ma, hogy a 3 2 1 módszerrel megyek alfába.

2021. máj. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

8-as, és szerinted miért siklott félre?

Tudod, nem mindenkiben jelenik meg a vágy, hogy spiritusta utakat kutasson...és nyilván vannak veszélyek, nagyobbak-kisebbek....ha nincs aki legalább pár lépéssel előre mutassa az utat, akkor teljesen vakon, akár rossz irányba is lehet haladni.

2021. máj. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!