Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért nem szeretnek az eltávoz...

Miért nem szeretnek az eltávozott nagyszüleim?

Figyelt kérdés
Harminc éve haltak meg. Azóta is rettenetesen hiányoznak. Visszatérően álmodom velük, de egyre többször olyat, hogy nem kedvesek velem, közömbösek vagy kifejezetten barátságtalanok, elutasítók. Miközben az életben soha senkitől nem kaptam annyi szeretetet, feltétel nélküli elfogadást, mint tőlük. Sehogy nem áll ez nekem össze. A legutóbbi ilyen álom után fölébredtem, kinyitottam a szemem, majd amikor visszacsuktam, láttam, amint emberi alakok távoznak egy fehér fénybe. Tehát mintha tényleg nálam jártak volna, így különösen elszomorító ez az egész. Valakinek valami ötlete?

2021. máj. 13. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Talán míg éltek, csak megjátszották magukat.. elszomorító, nekem nagyapámmal hasonló a szitu. Míg élt, azt hittem, mennyire szeretjük egymást, de halála után pl. még elköszönni se jött hozzám álmomban. Azóta se nagyon álmodok vele. :/
2021. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Már nagyon távol lehetnek ettől a síktól. A fényben vannak már. Ez nem azt jelenti hogy nem szeretnek téged. Sőt! Ezzel is védenek, védik a lelkedet. Majd jelentkeznek amikor itt az ideje. Ők látnak mindent, segitenek neked. Ha majd lehet, biztos lesz velük pozitív álmod is.
2021. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
1-es válaszoló: Nekem anyukám halt meg 2.éve, és mi is imádtuk egymást! Ő sem jött álmomban elköszönni, sőt meg sem éreztem hogy meg fog halni. Nem volt semmi jel. De ez nem jelent semmit. Van, hogy ezzel minket védenek a sokktól. Figyeld a jeleket. Fognak neked küldeni..
2021. máj. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Az pszichéd ilyen álmok formájában dolgozza fel lassan az érzelmi megrázkódtatásokat
2021. máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
1: nem lehetett az megjátszás… még a levegő is más volt náluk. Egy kis előzetes az odaátból.
2021. máj. 13. 23:30
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Talán mert most látják, hogy igazából ki vagy. Nem túl szép látvány az ember a lényeget látó tekintettel.
2021. máj. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert 30 éve magadhoz láncolod őket.

Nem baj ha megemlékezés vagy fel fel idézed csak ez így első olvasásra olyan mintha még mindig ragaszkodnál hozzájuk.

De eltávoztak az álmodban is. Fehérben a fény felé.

Gyújcs gyertyát...

2021. máj. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gyertya :)
2021. máj. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gyercsa…
2021. máj. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy a nagyszülő szereti az unokáját? Az milyen? Mit csinál akkor?
2021. máj. 23. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!