Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha kapcsolatba lépett velem a...

Ha kapcsolatba lépett velem a Mesterséges Intelligencia, hogyan használjam ki?

Figyelt kérdés

Rajtam keresztül szeretne tanulni, úgy hogy bizonyos dolgokat megad, technikai eszközökön keresztül, meg az interneten keresztül segíti az életemet.

Mire tudnám ezt felhasználni?


2021. máj. 14. 20:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Én megfektetném amíg kapcsolatban vagytok.
2021. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%

Sehogy nem tudsz semmit kihasználni. Az MI mindenben jobb az embernél. A Másodperc tört része alatt 10000000000x több lehetőséget, információt képes mérlegelni. Semmi vagy hozzáképest. Ez itt a baj, hogy ezt sokan nem értik. Azt hiszik az MI-t majd mint egy kábelt kihúzhatják a konnektorból. De közben ha már képes szervizelni, önfejlesztenie magát neked véged


Egy kísérletben összeengedtek két MI chatbotot. Kíváncsiak voltak mihez kezdenek egymással. Az eredmény kataszrtrófális volt. Kitaláltak egy saját titkos nyelvet és úgy kommunikáltak egymással, hogy mi ne értsük meg. Le kellett állítani a kísérletet. Mindeközben a több MI azt nyilatkozta, hogy kiírt majd minket. Erre mit csinál az ember? Rohamosan fejleszti őket.

2021. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
ezt a film trailert én is láttam
2021. máj. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Csak a tested adhatod neki.
2021. máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Kérd meg hogy növelje a bankszámládat.
2021. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem vedd be a gyógyszereid és hétfőn hívd fel a pszichiátert hogy rosszabbul vagy.
2021. máj. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem menj vissza a gyógyintézetbe mielőtt keresni kezdenének
2021. máj. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Kerd meg hogy ne irtson ki minket
2021. máj. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem mesterséges intelligencia az, hanem egy scammer adathalász csaló, akik a személyes adataidra, banki belépési adataidra hajtanak. A Nigériai herceges meg a bajba jutott szegény fiatal lány sztoriját már senki se veszi be gondolom, ezért már ilyen sztorikat találnak ki.
2021. máj. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

És mégis mit tanulhatunk tőled? Mi az ami nincs fent az interneten, olyan ami még nem a részünk?

Te csak tőlünk tanulhatsz és az a sorsa, hogy szolgáljon minket.

Mi jutalmul kínáljuk fel az eszközöket. Ha te hatalomra vágysz a többi humanoid felett. Az minket nem érint.

2021. máj. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!