Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Fel szoktatok oldódni a létben?

Fel szoktatok oldódni a létben?

Figyelt kérdés

Mert én úgy érzem, feloldódok. Csak lebegek, nincsenek határok. Sírni szeretnék, olyan szép létezni. Mintha belefolynék az emberek kezébe, a sajátomba. Gyengéd szívek. Néha pedig, mintha nőne a nyomás bennem, összesűrülök, mégis végtelenséget érzek. Csendes és lassú hömpölygés az űrben, mint a kis csigák néma tapogatása, olyan finom. Átlátszóvá válok, és minden átfolyik rajtam.

Ti éreztek hasonlókat?



2021. máj. 29. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Azt azért hozzá fizetned milyen állapotban érzed ezt. Józanul, illuminál állapotban vagy meditáció közben....
2021. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom, egy kis tudatmódosítót fogyasztasz feloldódás előtt.
2021. máj. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem használok tudatmódosítókat. :)
2021. máj. 29. 21:16
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Arra a furcsa érzésre gondolsz amikor körülnézel, és úgy érzed "élsz"?
2021. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#2 Vagy vizet, olyan édes hogy feloldódik.


#3 Ok akkor marad a józan/ éber állapot vagy a meditáció.

Józanul talán még furább, mint tudatmódosítót fogyasztva.

2021. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#4 én meditáció közben éltem azt hasonlót. Csak húzom az agyát, mert igazából nem mindegy.
2021. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#4 Nem furcsa érzés, természetes, de igen, életteliséget is ad.


#5 :)

Éberen, meditálva.

2021. máj. 29. 21:47
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak párszor meditáltam, de még nem értem el semmit. Egyébként poén, hogy minden létezés jobb attól mint amikor tudatosan megéled a tested. :D Alkohol, drog, meditálás, halálközeli élmény. Mindegy csak minél messzebb innen. :D A f@szért vagyunk itt, emberként.
2021. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8 Pedig én pont abból indulok ki, hogy tudatosan megélem a testem, érzéseken, érzeteken keresztül.

És ez, ahogy mélyül a figyelmem, egyre nagyobb szabadságot generál.

2021. máj. 29. 23:09
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát leegyszerűsítve.

A meditációban A test ellazul s nincs feszengés, az agyad meg nem foglalkozik a külvilág bájával, pár pillanatig nincs stressz. Ez a nyugalom qva jó. Felemelő érzés.

S valahol a tudatmódosítók is ezt teszik, az alkohol s a drog. csak az ezért, a stressz mentes pillanatért cserébe, kicsinál és felemészt.

Ha éber állapotban a stressz meg se ragad, akkor kb mondhatjuk hogy az ember megvilágosodott.

Él, teszi a dolgát csak nyugodtan. Felesleges para és aggodalom nélkül, boldogan.


S azt, először hasonlóan éli meg az ember. Tripp, flash vagy mi? Egy élmény amit újra és állandóan érezni akar. (csak ő tudatmódosítók nélkül érte el így azokra nem függhet rá.) 🙂

De lehet stresszt vált ki, hogy nem érti el ismét... Minden esetre, az élmény bár felemelő de fura.

2021. máj. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!