Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Valóban szellem volt?

Valóban szellem volt?

Figyelt kérdés
Egyik éjjel először elkezdtem hideget érezni a testemen,először a lábasomon és onnan fokozatosan felfelé e fejemig. Ezután nagyon fáradt lettem(nem nagyon tudtam aznap aludni). Van egy éjjeli lámpám ami a fáradtsággal párhuzamosan villogni kezdett. Azután ismét éreztem hideget,majd úgy éreztem,mintha egy hideg kéz lenne a nyakamon. Ezek után láttam egy fehéres árnyat kizuhanni a szobámból és vége lett mindennek. Egy pár napig az események után furcsa kopogásokat hallottam éjjelente.

2021. jún. 6. 18:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt még fontos megemlíteni,hogy másnap a pincei konyhában hallottam,hogy egy csomó evőeszköz leessik,és másnap édesapám meg is találta a leesett tárgyakat,következő nap a mikró magától elindult,azutáni nap pedig a kocsinkon volt egy fekete kéznyom. Az éjszakát is beleszámítva 5 napig tartottak a fura események,de az utolsó napon már csak kopogások és léptek voltak.
2021. jún. 6. 18:51
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez valóban különös, nem halt meg mostanában hozzád közelálló? Egyébként örülj, hogy már elmúlt, akartam javasolni, hogy tarts egy szeánszot, hogy kiderüljön mit akar, de ha már semmi különös nincs akkor hagyd.
2021. jún. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A dédapám halt meg mikor még kicsi voltam 2 éves kB,most,16 vagyok,és nagyon szeretett engem. Más elhunyt rokonról nem tudok,de a házunknak egy érdekes sztorija van,miszerint az előző tulajdonos utolsó éveire megbolondult és nem viselte el,ha valaki a házában van.
2021. jún. 6. 19:35
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Mióta éltek a házban? A kopogások egyébként rossz ómen, valaki haldoklik vagy meg fog halni a közeletekben.
2021. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kb 3 éve lakunk ott,de szerencsére már minden abbamaradt.
2021. jún. 6. 19:57
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Tull sokat játszol ki kellene menni a természetbe
2021. jún. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

Sosem játszottam horror játékkal,másrészt meg nem gondolnám,hogy 2 naponta 2 óra sok lenne.

2021. jún. 9. 20:49
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor tágul az elméd
2021. jún. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!