Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Valóban szellemet látott...

Valóban szellemet látott kisöcsém?

Figyelt kérdés

Van egy 4 éves kisöcsém.Szüleim elmentek vacsorázni mert az nap lettek 20 éve házasok így nekem kellett vigyázni tesómra. Mivel tudom áldott jó gyerek ha lefoglalom LEEGO-val vagy valami kiszínezős füzettel vagy elé borítok ilyen autókat. Ezért áthívtam barátnőmet filmezni.Attól még hogy barátnőm átjött nem hagytam magára öcsémet nehogy történjen vele valamit így mi feküdtünk az ágyba filmeztünk kisöcsém ült szépen kedvére játszott. Nappaliban voltunk és a nappaliból nyílik a konyha és a konyha és a nappali között van a szüleim hálószobája. Ahogy ült öcsém pont belátta az egész konyhát+ ugye a szobának az ajtófélfáját mert nemvolt bezárva az ajtó. Játszik játszik többször elnézz jobb oldalra, majd megszólal, hogy '' Ki vagy te? Miért állsz itt? Ismersz minket?' Nem kis hazudóska gyerek . . Én nem ijedtem meg mert tudtam, hogy kulcsra van zárva az ajtó de barátnőm megijedt rendesen. Ezt többször is megkérdezte más más hogyan megfogalmazva. Barátnőm nagyon megijedt lassan sírt meg a kezemet is olyan erősen fogta így rászóltam kisöcsémre, hogy Oli ne mondjál butaságokat nincs itt senki. Erre azt a választ kaptam hogy ott áll valaki. Mondtam neki, hogy játszál szépen tovább nincs ott senki( azt hittem túlságosan beleélte magát a játékba) Majd megint mondja, hogy '' Miért nem mész el? Zavarod Csengét( Barátnőm neve)'' Barátnőm nagyon megijedt már láttam, hogy kezd könnyezni akkor picit hangosabban de nem ordibálva mondtam, hogy nincs ott senki ne ijeszd meg Csengét és majdnem síros szemmel mondta, hogy de hisz ott áll és engem néz.( Nagyon hihető volt a szava, mert mikor valamit kitalál akkor elneveti magát mikor megkérdezzük '' tényleg igazat mondasz?:)'' Bár azok se ilyen nagy dolgok hanem, hogy a poharat pl nem ő rakta át másik asztalra. .) Szóval elhittem neki oda mentem ahonnan látta. Nem volt senki ott mint mondtam bár picit hideg volt de csak ott. Gondoltam ajtó ablak nyitva van. Mondtam kisöcsémnek látod senki nincs itt rajzolgass tovább szépen. Ezt is csinálta majd 30 perc múlva annyit mondott ' Azt akarja hogy menjek oda hozzá'' Mondtam neki, hogy akkor menj és ismerkedj meg vele de mond meg neki ne bántson. Odament visszajött 5 perc múlva és annyit mondott'' Nem bántott és azt mondta büszke rám, mit jelent az hogy büszke rám'' Én kb leköveztem nem tudtam mit mondjak csak a büszke szó jelentésést mondtam el. További estén nem volt semmi. Másnap pakolok össze és nézem a rajzait. Egy bajszos szemüveges ember kezét fogta és együtt mentek az oviba. Megmutattam anyának és elmondtam mi történt. Nagyon megrémült. Mikor mutattam a rajzott akkor még jobban megrémült. Elmondtam apának aki a munkából jött haza. Nem hitte el majd megmutattam a rajzot és azt mondta az apukája pont ilyen külső jegyek birtokában volt. De ő meghalt sajnos mikor én 10 éves voltam(most vagyok 17) szóval kisöcsém nem is láthatta. Ez már egy jó ideje volt azóta ilyen furcsaságok nem voltak csak 1-2 dolog de nem ekkora jelentőségű.


Lehetséges, hogy tényleg látta a nagyapámat anno öcsém? Vagy csak tényleg



2013. okt. 23. 12:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Lehetséges, bár az sem kizárt, hogy látott róla képet, és hiányzik neki.
2013. okt. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Vannak róla fényképek a polcon de mivel neki még magasan van nem látja és nagyon nem is kérdezte tőlünk, hogy vegyük le neki vagy nézzük meg a képeket. Viszont nagyimnál van sok kép róla szemmel elérhető magasságban de ott nagyapámról fiatal kori képek vannak mikor még 20-30 éves volt és akkor nem hordott bajszot meg szemüveget.( Később elromlott a szeme azért lett szemüveges.)


Bár kérdezte, hogy ha van nagymama hol van a nagypapa szóval tudja, hogy nincs köztünk. Azt mondta neki anya hogy nagyon magasan az angyalkákkal beszélget és nem tud lejönni többet. Ezt ő meg is értette( bár kérdezgette, hogy mi az a nagyon magas ,miért pont angyalokkal van stb) de utána többet nem is érdeklődött és nagymamám se beszélt neki róla dolgokat hogy más forrásból kapjon újszerű információkat.

2013. okt. 23. 12:39
 3/26 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy őt látta. Lehet, hogy van még valamilyen befejezetlen ügye a nagyapádnak, esetleg szeretne valamit elmondani. Mivel a kisöcséd még bőven abban a korban van, amikor képes érzékelni a szellemeket (amíg a család el nem hitetni vele, hogy ez nem létezik), a nagyapád vele tudott kapcsolatba lépni. Beszélgess az öcséddel, hogy mondjon róla több információt, lehet, hogy azóta is látta és beszélt vele.
2013. okt. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Szóval akkor menjek oda hozzá és kérdezgessem meg miről szoktak beszélni ha beszéltek és hogy hol és mikor szokta látni?


Igazából én alapból hiszek a szellemekben csak mikor a mi családunkkal történik ilyesmi akkor nem hiszem el. Anya nem hiszi el, apa úgy van vele ha jön valaki akkor csak jó szándékkal mert a családunk nem ártott senkinek se mg a lemenő ágazat sem. Szóval neki mindegy. Egyedül barátnőm hisz benne de ő félelem miatt mikor vele vagyok nem is akarom, hogy feljöjjön a téma.


Majd a délutáni nap folyamán rákérdezek a kistökösnél, hogy mi van úgyis beígértem magam egy autózásba>.< Majd akkor rá érdeklődök.


Számít valamit nagyapám halálozási körülményei?

2013. okt. 23. 12:49
 5/26 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Szerintem mindenképpen beszélj vele, csak hogy érezze, hogy valaki foglalkozik ezzel a témával és nem nézi őt emiatt teljesen őrültnek. :) Kicsi korban ez még sokat jelent.


Ha gondolod, írd le (akár privátban is, ha ide nem szeretnéd kiírni) a halálozási körülményeket, nincs kizárva, hogy ez is közrejátszik.

2013. okt. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ez elég érdekes történet..:) Majd írd le, mit mondott még..
2013. okt. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Rendben akkor majd rákérdezek:) 17:00 körül kezdünk el mert akkora ígértem meg.


Ide írom, hogy akit érdekeli az tudja. Jól ismertem nagyapámat bár maradtak ki foltok de nagymamám sokat beszél róla. Segítőkész és szorgalmas ember volt életében mindig segített ha volt valami. Egyetlen negatívuma az, hogy nagyon makacs volt. Szóval amit fejébe vett azt meg is csinálta illetve nagyon nem lehetett neki megmagyarázni a dolgokat mert csak az ő szemszögét fogadta el bár ez idős korára volt jellemző. A humorérzéke nagyon jó volt. Sokan szerettek vele találkozni. Nagymamámat egy vidám utcai bálon ismerte meg. Egész életében erős volt mint fizikailag mint elmében. Úgy 55 éves korában megtámadta egy betegség amit az orvosok sem tudták mi az. Azt csinálták, hogy befecskendeztek egy vírust neki ami megölte azt a vírust és mivel ennek a vírusnak tudták az ellenszerét utána azt beadták és végül így gyógyult meg. Ezután nem szabadott neki fél évig megerőltető munkát végezni. Ez neki nagyon rosszul esett mert nagyon tevékeny volt idős korában is. Teltek az évek majd megint rosszul lett. Láza volt erőtlen volt. Napról napra rosszabb lett az állapota a család órákon át bent volt vele. Próbálták a helyzetet szépíteni de mondta nagyapám, hogy nem kell, mindannyian tudjuk mi lesz ennek a vége. Utolsó napjaiban is viccelődött, katona éveiről mesélt, nosztalgiázott. Utolsó napjaiban megköszönte nagymamámtól a sok boldog és szép időt és megmondta neki, hogy ő volt a legszebb dolog ami valaha történhetett vele. Elköszönt mindenkitől majd mondta, hogy hagyjuk magára. 2 nappal rá elhunyt. Orvosok/ápolók az mondták nem szenvedett. Csendben ''elaludt'' és nagymamám képe volt a kezében ami már szakadt volt(nagyon régi kép) Az a kép mai napig nálunk van nagymamám vendégszobájában.Csak annyit kért hogy az ablakhoz közel legyen és szeretné az eget nézni mert ott várja a testvére és lassan megy hozzá.


Így történt szüleim ezt mesélték. Én nem voltam jelen, mert akkor iskolában voltam.

2013. okt. 23. 13:54
 8/26 A kérdező kommentje:

#6.


Leírom persze ha mond valamit. Lehet könyvet fogok vele nézni mert akkor sokkal többet beszél. Ha ilyen színes képes könyveket olvasok meg mutatok neki. Akkor sokat beszél, hogy mi történt magával meg rengeteget kérdezget.

2013. okt. 23. 14:04
 9/26 anonim ***** válasza:

Mivel nagyon tevékeny volt, és mindig azt akarta csinálni, amit a fejébe vett, lehet, hogy még voltak tervei. Viszont ő is tudta, hogy ebben az életében már nem fogja tudni ezeket megvalósítani. Mivel az öcséddel sem találkozhatott, most ezt is szeretné valahogy bepótolni, illetve közel lenni a családhoz. Az is lehet, hogy meg akar titeket védeni valamitől.

Kíváncsi vagyok, hogy mit fog mesélni az öcséd, azzal talán közelebb kerülünk a megoldáshoz. :)

2013. okt. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Van benne igazság.


Eddig nagyon nem foglalkoztam vele de már nagyon izgat a dolog. Este fele leírom ha mondott valamit csak játszok vele meg barátnőm átjön segítek neki a fizikában/részben:)/.

2013. okt. 23. 15:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!