Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Aki hisz a túlvilág létezésébe...

Aki hisz a túlvilág létezésében vagy abban hogy van valami a halál után..hogyan képzeli el?

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy helyet ahol rengeteg lélek van.
2021. jún. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
75%
Én a mennyországot egy a felhōk kozott lebego feher helynek kepzelem el. :D
2021. jún. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Az hogy ülnek az emberek lelkei a felhőkön. Közben meg csokis tortát esznek.
2021. jún. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha a poklot nézzük,akkor a Lucifer című sorozatnak adok igazat.

Jogos büntetés,hogy életed rossztetteit éled át.

Nem történik semmi,csak vagy,mint egy álom,és újra ismétlődik minden,amit bánsz,és bűntudatod van. Azt is gondolom,hogyha megbántad,akkor elkerülhetsz egy másik helyre,vagy új testbe.

A mennyország: ha tényleg létezik a menny és a pokol szerintem egy nyugodt hely,ahol álomszerűen jó dolgokat látsz folyton. Szeretteid testi képét,vagy a közelségük nyugtató érzése. Véleményem szerint ott már csak a lelket érezzük,a testet maximum emlékekből idézzük fel.

Mindenki visszakerül egyszer a földre,addig pedig egy másik dimenzióban békésen élünk,bolyongunk.

Viszont a másik elméletem, hogy innen is tudunk kommunikálni a szeretteinkkel,akik a földön élnek,erre nem tudnék logikus magyarázatot adni,csak képzelgések vannak. Lehet hogy ebben a dimenzióban a földi lélekkel is kapcsolatba lehet kerülni,mint szellem, lélek vándorol a térben, közben "álmodik" érzi,hogy ez a kis unokám,de nem lát minket.

Ekkor tud talán kapcsolatba kerülni az élőkkel.

Nem állítok semmit,ezek csak az én véleményeim, persze lehet csiszolni, tovább gondolni. :))

2021. jún. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!