Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Segítség,? Tegnap este hajnali...

Segítség,? Tegnap este hajnali 1 órakor lefeküdtem aludni, ( a szipám anyuék szobájába van de külön bejárata). És olyan furcsa érzésem volt egész este, mikor már lefeküdtem kB 1-2 perce egy lehelés szerű hörgés hallottam,?

Figyelt kérdés
Tegnap este hajnali 1 órakor lefeküdtem aludni, ( a szipám anyuék szobájába van de külön bejárata). És olyan furcsa érzésem volt egész este, mikor már lefeküdtem kB 1-2 perce egy lehelés szerű hörgés hallottam, abba a pillanatban meg merevedettatestem és nagy melegséget éreztem kb5 percig ígyvoltam és remegtem, ez mi lehetett?
2021. júl. 29. 14:15
 1/10 Tudi333 ***** válasza:
89%
Alvásparalízis.
2021. júl. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Démoni támadás
2021. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Alvási bénulás


[link]

[link]

2021. júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nem aludtammég, megijedtem azért nem mozogtam
2021. júl. 29. 16:38
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

"Az alvási bénulás (más néven alvási paralízis vagy alvásparalízis) közvetlenül elalvás előtt vagy felébredéskor jelentkezik, és legfeljebb egy-két percig tart. Az érintett a szemén kívül egy izmát sem tudja megmozdítani, így még beszélni sem tud. Gyakran kíséri félelemérzet, társulhatnak hozzá hallucinációk (lidércnyomás), vagy testen kívüli élmény."

/ Wikipédia 1. 3 mondata /


mondjuk ha nem azért nem mozogtál mert nem tudtál, hanem mert nem mertél akkor lehet más is.

Asztmás légzésnél lehet amúgy röhögés szerű, vagy sípoló hangot hallani. Vagyis légszomj idején... (legalábbis az enyém olyasmi volt.)

A melegség meg a megemelkedett vérnyomás, a vér bizonyos helyekről kimennek, s mellkas tájékán felmelegszik. Stressznél előfordul.

2021. júl. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Saját hörgését érzékelte volna máshonnan érkezőnek?
2021. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem mertem megmozdulni, nem vagyok asztmás, közeli ék hallottam olyan 40cm kB
2021. júl. 29. 18:10
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem mondtam hogy asztmás lenne, bocs ha úgy jött le. Hanem a nehézlégzés mint tünet. Masszív bagósoktól tüdőgyulladássos betegektől hallottam hasonlót. De elég széles a skála.

Hallani meg hallgatta különállónak a saját légzését de kétlem, hogy bármi baja lenne vagy hogy "alvás" közben így lélegezne.

De az könnyen lebuktatható. Én mikor beszrtam egy fura szuszogástól csak vártam és hallgattam, de mikor nem vettem levegőt megszűnt... De még kellett pár perc hogy lehessen.

2021. júl. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A logika szabályai szerint:

a kérdésnek egyértelműnek kell lenni és tartalmaznia kell a szükséges és elégséges feltételeket.

A tied nem az.

Mikor számít "tegnap estének" a mai hajnali 1?

Hogyan külön bejáratú anyád szobájában lévő "szipád"?

Ugye te is tudod, mi a különbség a 'lehelés' és a 'hörgés' közt?

.

Kérdésed tehát

- vagy pontvadászatnak,

- vagy trollkodásnak,

- vagy pedig annak kell tekinteni, hogy te magad sem tudod, mire vagy kíváncsi.

2021. aug. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 C.

Mert lehet tudja csak nem tudja megfogalmazni.


Mikor számít "tegnap estének" a mai hajnali 1?

21.Júl.28.01:00 vagy 21.Júl.29.01:00 szerintem 29 mert hiába 28 az igazi tegnap de aludni se "ma" feküdhetett le.

2021. aug. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!