Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ki hogy vélekedik a szellemek...

Ki hogy vélekedik a szellemek iránt?

Figyelt kérdés

Mielőtt letámadnátok nem vagyok semmiféle ezós térítős mindenes idióta, viszont láttam Paul Street csatornáján egy videót, ami nagyon elgondolkoztatott...

Sajnos nem tudom linkelni, mert nem találtam mégegyszer.

A videóban annyi látszik, hogy a kórházban egy ágyon fekszik egy letakart ember, és látszik, hogy egy szellem felül az emberből, szétnéz, aztán felszáll.

Ez lehetett a halott ember szelleme, aki most megy a túlvilágra?


2021. aug. 12. 16:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem hisznek a szellemekben mert nem találkoztak vele, vagy mert nem láttak. Nem mindenki képes látni és tapasztalni őket.
2021. aug. 15. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
11/11 nekem van pár történetem, ha érdekel írj
2021. aug. 15. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

#11

Te most magadnak válaszoltál a #12-es válaszban?

2021. aug. 15. 10:22
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak jeleztem, hogy én vagyok.:)
2021. aug. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Jaa okés:D
2021. aug. 15. 19:47
 16/17 Cubina ***** válasza:
49%

Jó pár évvel ezelőtt vettem egy digitális fényképezőgépet és magammal vittem az éjjeli kutyasétáltatáshoz, hogy megnézzem milyen képet csinál sötétben.

Készítettem jó pár képet, egyet a közeli bevásárlóközpont bejáratáról. Nem volt ott senki, semmi mozgást nem láttam. Hazatérve a számítógépen felnagyítottam a fotót és akkor láttam, hogy valóságos szellemparti volt az épületben. Legalább 6 szellem látható a képen. Bent egy biztonsági őrnek kinéző illetőt is látni fehér ingben, sötét nadrágban, világos hajjal, valakivel beszélget éppen. Többen is vannak bent, kívül is ácsorognak. A saját szememmel csak azt láttam, hogy teljesen kihalt az épület, ami ugye normális éjszaka. A fotó semmilyen módon nincs szerkesztve, módosítva, mivel digitális géppel lett csinálva, nincs "ráfényképezve sem egy másik képre". Érdekesség, hogy a kép szeptember 11-én készült (fél egy volt), az ikertornyok szörnyű katasztrófájának az évfordulóján.


Egyébként én már nagyon régóta érzékelem a lelkeket, sokszor hallom őket, néha látok is fura jelenségeket. Volt egy nagyon ijesztő élményem is. Elhunyt ismerőseim felhívnak telefonon, nem szól bele senki, hozzám érnek, elbúcsúznak. Ilyenkor a macskáim és a kutyám is érzékelik a jelenlétet, az egyik egy konkrét pontra néz, majd követi a "semmit" a szemével, a másik nem mer bejönni a szobába, csak kintről néz furcsán, mintha csodálkozna.


Volt, hogy itt ültem a szobámba és a kutyám az ajtóból nézett, de nem félve, inkább csodálkozva. Hiába hívtam, nem jött be. A fejem fölé nézett, én nem láttam, nem is érzékeltem semmit. Aztán hirtelen az előszobában elkezdett valakit farkcsóválva követni. Nézett fel a "semmire", ment utána és örült neki. :)


A szellemes fotó itt tekinthető meg: [link]


Le lehet tölteni, ki lehet nagyítani, elemezni, Photoshop szerkesztés nyomait keresni, pixelenként megvizsgálni. Ez a kép világosan bizonyítja, hogy léteznek dolgok, amiket szabad szemmel nem látni, de attól még vannak.

2021. aug. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Metalcastiel videói között is megvan ez. Eléggé látszik, hogy trükk (nem is lehet más)
2021. aug. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!