Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek szimulációban élünk?

Szerintetek szimulációban élünk?

Figyelt kérdés

Nem tudom ez szimuláció-e... Véletlen egybeesések annak számítanak? Mert fura dolog történt velem is, amit nem tudok mire vélni...



Szóval én nézem a Manifest sorozatot, de néha megnézek pár filmet/mesét is. Megnéztem a Barbie filmek közül a Hercegnő és a Koldus-t. Abban eljátssza egy koldus a királnyő szerepét... Nos, a Manifestben is történt hasonló... Nem akarok spoilerezni, de hasonló volt benne... Aztán megnéztem a Barbie Hattyúk tavát is, amiben zafír volt... Nos, a Manifestben is... Pont azt a részt néztem meg utána, amiben zafírról volt szó... És a harmadik... A Manifestben Noé bárkájáról volt szó. A Barbie, a hercegnő és a koldus című mesében az egyik dalban szerepel Noé bárkája...



Szerintetek ez mi? Ennyi egybeesés egymás után...


2021. szept. 28. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom eldönteni hogy ittál, vagy valamit felszippantottál, vagy szimplán még 14 éves se vagy, és össze vissza beszélsz...
2021. szept. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Én sem tudom neked mik a statjaid?

Hanyasvagy?

Mire talenteltél és mik a skilljeid?

Faji/genetikai bónuszok, ilyesmik.

Elvileg ha hunyorogsz megpillanthatsz egy ikont és jobb fent lehúzod a mutató és a középső ujjal megjelenik a statod és a még fel nem használt pontjaid.

2021. szept. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor ti még nem tapasztaltatok ilyet... Vagy ha igen, kérlek magyarázatok meg.
2021. szept. 28. 12:59
 4/11 A kérdező kommentje:
magyarázzátok*
2021. szept. 28. 12:59
 5/11 A kérdező kommentje:
Szóval??
2021. szept. 28. 13:13
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudtok ti semmit...
2021. szept. 28. 13:36
 7/11 anonim ***** válasza:
nem tudom,de valószínűleg pay to win a szimuláció és a valóságban is csóró vagyok.
2021. szept. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs itt semmi egybeesés. A legtöbb irodalmi műben előfordul, hogy idéz egy másikból, vagy hivatkozik egy másikra. Olvass sokat, és rengeteg összefüggést, hasonló "egybeesést" fogsz találni.
2021. szept. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Az életnek vannak játék szabályai. Az egyik az a természeté, a másik kulturális ember alkotta szabályrendszer. Amit a játékmester alias Isten objektíven felügyel.

Ez az ún One Life nevezetű szimulációs játék. S nyilván csak egy féle képen léphetsz ki.

Az életben láthatsz tapasztalhatta ismétlődéseket újra és újra felmerülő problémákat. Ezek miatt érezheted szimulációnak de igazából nem az.

A megvilágosodással sem most és azonnal lépsz ki. Ott is ajánlott előtte tisztességesen meghalni, azaz befejezni az elkezdett utat.

Ennyit a szimulációról.


A kérdés további fele fszság. Értelmetlen, mert több film/ sorozat elemeit mosoda össze, tök feleslegesen.

Film nyilván hasonlítanak a hasonló témák. S a nevek száma is véges. Legalábbis a filmes nevekből nincs sok.

Ha ez indította el benned a kérdést akkor ennyi haszna volt. De alapjában semmi értelme.

2021. szept. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igenis van olyan hogy az univerzum mutatni akar neked valamit.
2021. szept. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!