Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a teóriáró...

Mit gondoltok arról a teóriáról, hogy valójában egy szimulációban élünk?

Figyelt kérdés

Éppen egy cikket olvastam a Fermi - paradoxonról, és arról írtak, hogy lehetséges, hogy az egész univerzum egy szimuláció.


Ti mit gondoltok?



2020. nov. 13. 19:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint azt mondom abban élünk. De számomra ez egy semleges dolog. Az élet törvényei ettől nem fognak megváltozni.
2020. nov. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Csak a hülye nem veszi észre, hogy így van.

Természetesen ahogy az első írja, nem tudsz vele mit kezdeni

2020. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Az elvileg nem baj, ha a szimuláció elemei elkezdik felfogni, hogy szimulációban élnek?

Bár lehet emiatt van a covid és ez egy hard reset lesz. Vagy nem ennyire it szimulációról van szó?

2020. nov. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Amikor lelked mélyén felismered ezt az igazságot, rájössz amit látsz az csak illúzió.

ezt az elején még elkezdi feldolgozni az ember, de mikor teljesen megérti, akkor jön a tudatos teremtés vagy teremtés ebben a dimenzióban.

használod azokat az erőket, amit sokan paranormálisnak neveznek, közben meg mindig is megvolt ez minden embernél, csak elnyomta ezeket a képességeket.

Olyan ez mint mikor játszol egy játékkal számítógépen, megakadsz próbálod ezer féleképpen de nem megy.

Beírod a chat kódokat, és minden gondod megoldódik egyszerre.

Így van ez a való életben is.Mikor a felismerés megéret már benned gondolattá, és addig sűrűsödik mígnem egyszer csak az akarati energiáddal együtt a felszínre nem kerül, vagyis megjelenik ebben a dimenzióban.

Jelzi ezt az univerzum is neked, különféle jelekkel.

Furcsa anomáliák körülötted, megmagyarázhatatlan események történnek veled, vagy mikor ott vagy valahol.

Míg egyszer csak megjelenik előtted valamilyen formában a kérdés, amit eddig mindig is gondoltál.Elhiszed hogy szimulációban élsz vagy továbbra is éled az álomvilágot, mélyen alámerülve.

Amikor a tudatos útra lépsz ezzel a felismeréssel a hátad mögött, az univerzum energiáit már tudod használni.

Mátrixban a piros és kék választása is ezt jelenti.

A piros az ősi életösztön, kiváncsiság, élniakarás, mindent tudni akarás a világról.Aki ezt választja megéli majd a mindennapokat, miután felismerte a valóságot, és képes lesz saját életét befolyásolni.

Aki a kéket választja ami a spirituális elmélyülés színe is, elmerül az álomban, visszaalszik.nem kérdezősködik, megmarad egy felnőtt testben is gyereknek, éli az életét, nem kérdez, elfogadja a sorost úgy ahogy van.


https://www.youtube.com/watch?v=QWo_8kdBG7g

2020. nov. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
És, továbblépsz ezeken. Ráébredsz, hogy nem kívül van a lényeg hanem ami belül van. A többi meg csak sallang.
2020. nov. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
a szolipszizmus is hasonlót feltételez, de szinte forditva: semmi sincs a tudatomon kivül, a világot csak az elmém képzeli
2020. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szolipszizmusban EGO gondolkodik önmagáról.
2020. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
Hasonlót már hallottam, de számomra nonszensz. Ki tudja az igazságot, mi, ők, mások? A politikusok?
2020. nov. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

De így van értelme bárminek?

Mármint,ez annyira megfoghatatlan szerintem. Abban sem vagyunk biztosak, hogy létezünk. Jó, volt anno cogito,ergo sum. De ez ennél többről szól.


Ezeket olvasva, látva, hogy több ezer év tudása ezt hozta, kedvem lenne lefeküdni a sínekre, mint az Eredetben.

2020. nov. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Most miben változik egy átlagember élete, ha kiderül, hogy szimulációban élünk? Lehet, hogy a tudósoknak nagy felfedezés, meg az emberek meglepődnek, de minden csoda három napig tart. Esetleg a tudósok kutatják, de én ugyanúgy igazinak érzem magamat, és a körülöttem lévő világot. Ugyanaz a munkám, a kötelezettségeim, ugyanolyan életem lesz.

Ha nem változik semmi, akkor miért zavarjon, hogy valójában mindig is szimulációban éltem? Sőt lehet, hogy akár a tudósok olyan fizikai törvényeket fedeznek fel ezáltal, ami az emberiség fejlődését segíti.

2020. nov. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!