Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Legdurvább DEJAVU érzésed mi...

Legdurvább DEJAVU érzésed mi volt?Miként élted meg mikor ugyanez a való életben is ugyanúgy történt?

Figyelt kérdés

Nekem van egy füzetem, évek óta beleírok olyan dolgokat, amik álmok, vagy néha életemből bevillanások a jövőbe, beszélgetések, történések formájában.

két éve lejegyeztem a napi napi dátumot, hogy hét óra körül, és egy telefonhívás,ki fog felhívni, mit fog mondani, és mit mondok, mi lesz a telefonhívásban.Lakásban mi lesz ebben a pillanatban, mikor hívnak, milyen ruha lesz rajtam.

Este hét után csörgött a telóm, hogy menjek baj van, egyik haveromnak kell segíteni megcsúszott a kocsijával,menjek munkásruhában, mert tiszta kosz az autó meg minden ahogy az árokba csúszott.

Füzetemben ugyanez volt leírva, mai napra megdátumozva, ruha ugyanaz volt rajtam, és a telefonbeszélgetés is.

Egyszerűen a hideg kirázott, olyan megmagyarázhatatlan fura érzés fogott el.

Akivel már volt ilyen, mi volt az, hogy élte meg?


2021. szept. 29. 20:50
 1/7 anonim válasza:
100%
Nekem is rendszeresen vannak ilyenek. Fogalmam sincs, mitől lehet.
2021. szept. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na ez durva, én dátumot nem álmodok soha, nekem 1-2 hete az volt, hogy egy meccs részletet álmodtam de valamiértúgy rögzült bennem, hogy a valóságban történt, de pár napra rá nézem a meccset és lement megint, ez nagyon más deja vu volt mint az általában, konkrétan le voltam döbbenve.

Megmagyarázhatatlan dolgok ezek,de talán az, hogyaz idő illúzió az lehet rá a magyarázat.

2021. szept. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Honnan jött az infó? Meditáció? Álom? Más?

Biztos nem véletlenül kezdted lejegyzetelni, volt már ilyen?

Teljesen biztos hogy látó képességei vannak, de tegyünk egy próbát. Ki vagyok? Fiú, lány, férfi, nő? Milyen vagyok? Milyen zenét hallgatok most? Írj bármit ami eszedbe jut, épp most, az én hozzászólásomról?

2021. szept. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Egy kép jött a fejembe, hogy a férjem együtt van egy tág baráti körébe tartozó nővel a lakóhelyünk eldugott parkos részén. (Nem szoktunk oda járni, semmit nem utalt a viszonyukra)

Bringára ültem, és elbicikliztem arra. Valóban ott turbékoltak.

Odamentem hozzájuk, köszöntem, aztán "nem akarok zavarni" felkiáltással eljöttem.

Azóta romokban az életem,keresem a magyarázatokat. A férjem tetteire és a saját megérzéseimre egyaránt.

2021. szept. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4es ennek így kellett lennie. Jobb hogy tudod, még ha fájdalmasabb is. A megérzésedre a magyarázat, hogy ezt tudnod kellett. A férjed tettére, meg kit érdekel mi a magyarázat. Kitartást, jobb lesz.
2021. szept. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

a legdurvább az volt, mikor egy teljes nepot megálmodtam és emlékeztem rá.

pár nap múlva ugyan úgy kezdődött, be is villant az egész és úgy voltam vele, hogy miért ne?

Így egy teljes nap lement deja vu érzéssel.

De úgy, hogy park leül, cigi.

Cigi elnyom, lány megjelenik a parkban.

Felál, közepes tempó, buszmegálló.

s ahogy odaérek fordul is a busz.

eszelős volt....

2021. szept. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

Volt két nagyon durva esetem de nem dejavu hanem nekem néha jós álmaim vannak. Családban az anyai ágon, és csak a nők, megálmosósak. Még az a jó, hogy meg tudom különböztetni más álmoktól a jós álmokat, különben minden rémálomtól kikeszülnék.

Engem kicsit traumatizált az a kettő eset, merthogy nem ertem hogyan lehetséges.


Igazi dejavum az nagyon régen, évtizede volt utoljára.

Kerdező amit te írsz az jövőbelátás, a dejavu pedi az "vokt már"-t jelent. Tehat a dejavu a múltra utal vissza, úgymond múltba látás.

2021. okt. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!