Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehetnek látomásaim random?...

Lehetnek látomásaim random? Tehát úgy, hogy nem állok semmi és semmilyen szer hatása alatt

Figyelt kérdés
Tegyük fel valami ok miatt , látom egy elhunyt rokonomat, akkor hogy ne rémüljek meg?
2021. nov. 13. 23:33
 1/5 Grimfox ***** válasza:
100%

Miért rémülnél meg egy rokonodtól, ha nem volt rossz ember? A kísérteteket nem látomásban látod, a látomás olyasmit jelent, ami akkor és ott nincs jelen, de térben, és időben távol lehet hogy létezik. És igen, előfordulhat, hogy egy halott ember szellemét "látod", ez nem különösebben ritka jelenség, és semmiféle szer nem kell hozzá, sőt, pszichésen sem kell betegnek, túlérzékenynek lenned. (Az érzékenység amúgy is csak növeli az esélyét annak, hogy lásd.)

A probléma az ilyen észlelésekkel az, hogy ahhoz, hogy tudd, hogy valódiak e, kritikus önvizsgálatot kell tartanod, hogy tényleg észleled e, vagy csak képzeled. Utóbbi esetben hallucinációról van szó, ami nyugtalanítóbb jelenség, mint tényleges szellemet látni.

2021. nov. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó ember volt , de akkor is megijednék, mert furcsa lenne.
2021. nov. 14. 01:10
 3/5 Grimfox ***** válasza:
Nem minden szellem, kísértet, és hasonló úgy bukkan fel, mint a filmekben, hirtelen a semmiből, és hátborzongató légkörrel körülvéve. Van amelyikről már az előtt érzed, hogy jelen van, mielőtt látnád. Családtag esetén, ha tényleg az illető szelleme, és nem akar ártani, pozitívan gondol rád, és úgy jelenik meg, előtte inkább a pozitív, nosztalgikus érzések merülhetnek fel, esetleg az, hogy hiányzik, enyhe bánattal keverve. Van hangsúly itt a feltételes módon, sok mindentől függ, miként tapasztalod meg a találkozást.
2021. nov. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én több elhunyt rokon szellemét is láttam már, egyiktől sem ijedtem meg. Valahogy annyira természetes volt az egész...Inkább csak kiváncsiságot keltett bennem a látványuk. Láttam nem evilági entitásokat is, de azt nagyon rossz érzés kísérte.
2021. nov. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt hívják wiccának.

Nekem volt barátnőm, akinek minden szex után látomásai voltak.


Ha látod egy elhunyt rokonodat, az nem látomás.

Hogy ne ijedj meg?? Hát ne csináld.

2021. nov. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!