Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kérem valaki segítsen! Mi...

Kérem valaki segítsen! Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Majdnem minden lefekvésem előtt éjszaka fura dolgok történnek velem.. mikor majdnem hogy elaludnék hangokat kezdek hallani a szobámban (kopogás, járkálás, beszélgetés) és a legutóbbi eset adta be nálam a kulcsot.. ugyanez volt majd valaki a jobb fülembe belekiabált valamit amit nem értettem… ilyenkor mindig felkapcsolom a tvt és lassan elmúlik. Előfordult olyan is hogy hirtelen elkezdett minden körbe körbe forogni körülöttem, nem vártam meg mi lesz belőle ismét fényt kapcsoltam vagy elmondtam egy imát(ami eddig bejött) tudom hülyeségnek hangzik a dolog, félve merem feltenni ezt a kérdést de nagyon kikészít már..

Köze lehet ahoz hogy nemrég megismertem egy parapszichológiával foglalkozó személyt? Mondott pár dolgot. Nem kuruzsló neki ebből van diplomája. Köze lehet hozzá? Őt is megkérdeztem erről és azt mondta hogy probálok ráhangolódni a szellem világra. Igaz ez? Köszönöm a válaszaitokat!



2021. dec. 29. 23:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
26%
Nincsenek szellemek és este aludj!!
2021. dec. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Akik nem hisznek ebben azok miért vannak ebben a topicban?
2021. dec. 29. 23:34
 3/29 anonim válasza:
58%
Hát szerintem először keress fel egy orvost, lehet csak a stressztől vagy egyéb dolgok miatt van. Az ezotériával kapcsolatban: Nem hiszem hogy piszkálnának a szellemek, általában nem rosszindulatúak, nem vall ilyesmi rájuk. Mindenesetre füstöld ki a házadat füstölővel, hátha lenyugszanak a dolgok. :D
2021. dec. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Rendészeti ágon dolgozom, minden második héten kell beszélnünk pszichológussal, nem hiszem hogy gond lenne bent. Szoktam idegeskedni a munkámból kifolyólag de hamar el is folytom.
2021. dec. 29. 23:38
 5/29 anonim ***** válasza:
32%
Lehet skizofrén vagy.
2021. dec. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Grimfox ***** válasza:
90%

A hamar el is fojtod rész elég nagy hiba. Az elfojtott stressz, feszültség legelőször alváskor, és elalvás előtt jelentkezik, és utána kezd el nyilvánvalóvá válni ébren is. Amit tapasztalsz, az majdnem teljesen biztos, hogy az elalvási fázis egy bizonyos szakaszát jelöli. Ebben az állapotban a tested, és az elméd is még félig ébren van, de már ellazult, és a tudatalatti elkezd egyre szabadabban felszínre törni. Normál esetben ez az állapot rövid ideig tart, hamar mélyalvásba vált. A stressz, főleg ha elfojtott, elnyújtja ezt a fázist, és a tudattalanból feltüremkedő dolgokat tovább, és intenzívebben taasztalod. Mivel a stressz a tudattalanban halmozódik elsődlegesen, ezért az fog először feltörni, amikor szabad utat kap. Ez olyasmi, mint ha félálomban valódi álmokat tapasztalnál. Mivel csak félálom, ezért sokkal valóságosabb, jobban a külvilághoz kötöd, mint a valódi álmokat, amiket alvás közben élsz át. Ha elfojtás helyett sikerülne valahogyan levezetned a munkád miatti stresszt, ezek a jelenségek is megszűnnének. Érdemes módot keresni erre, mielőtt valódi problémává válik.

A parapszichológiával foglalkozó ismerősöd pedig nem okoz ilyesmit. A "parapszchológus" kutató munkát végez, ő maga nem hoz létre ilyen jelenségeket. Ha igen, akkor a saját kutatómunkáját szabotálja.

Nem a szellemvilágra próbálsz ráhangolódni. Ha hajlamos lennél rá, már gyerekkorod óta lennének jelei, és nem mennél át velük pszichológiai teszteken. Felnőttként csak saját döntésből, szándékosan lehet ilyesmit csinálni, és még így is elég nehéz. Kivétgel ez alól, ha például halálközeli élményed volt, és egy időt klinikai halál állapotában töltöttél, vagy ha egy nagyon durva, a személyiségedet eltorzító pszichés traumán mentél keresztül.

2021. dec. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Grimfox! Megnyugtattál! :D lehetne egy kérdésem üzenetben?
2021. dec. 30. 00:08
 8/29 anonim ***** válasza:
48%

"Akik nem hisznek ebben azok miért vannak ebben a topicban?"


Talán mert itt ilyen teféle önparáztató babonás izék tömegei szorulnak a tények számításbavétele felé terelésre?

2021. dec. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

8

Barátom ha ez veled történne meg te is a válaszok felé kutakodnál!

2021. dec. 30. 00:10
 10/29 anonim ***** válasza:
78%
De az a helyes válasz, hogy benned zajlik az egész, és nagyon jól rá is világítottak már, hogy a rendszeres elfojtás egyfajta recept az ilyesmire. Ez egyébként előnyös pozícióba hoz, mert meg tudod oldani. Ideig-óráig a tömjén-só kombó is tudna működni, de az ok megmaradna és sokasodna tovább, így meg a kezedben van a dolog.
2021. dec. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!