Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kérem valaki segítsen! Mi...

Kérem valaki segítsen! Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Majdnem minden lefekvésem előtt éjszaka fura dolgok történnek velem.. mikor majdnem hogy elaludnék hangokat kezdek hallani a szobámban (kopogás, járkálás, beszélgetés) és a legutóbbi eset adta be nálam a kulcsot.. ugyanez volt majd valaki a jobb fülembe belekiabált valamit amit nem értettem… ilyenkor mindig felkapcsolom a tvt és lassan elmúlik. Előfordult olyan is hogy hirtelen elkezdett minden körbe körbe forogni körülöttem, nem vártam meg mi lesz belőle ismét fényt kapcsoltam vagy elmondtam egy imát(ami eddig bejött) tudom hülyeségnek hangzik a dolog, félve merem feltenni ezt a kérdést de nagyon kikészít már..

Köze lehet ahoz hogy nemrég megismertem egy parapszichológiával foglalkozó személyt? Mondott pár dolgot. Nem kuruzsló neki ebből van diplomája. Köze lehet hozzá? Őt is megkérdeztem erről és azt mondta hogy probálok ráhangolódni a szellem világra. Igaz ez? Köszönöm a válaszaitokat!



2021. dec. 29. 23:28
1 2 3
 11/29 Grimfox ***** válasza:
83%
Persze, kérdezz csak nyugodtan, bár nem garantálom, hogy tudok is hasznos választ adni.
2021. dec. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
50%

Rendészeti ágon dolgozol?

Meséld el a munkahelyeden mielött megölsz valakit.

2021. dec. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
67%

Hát ez az! Jó, hogy normálisnak minősít a pszichológus, amíg ezt nem mondod el neki! Márpedig nem mondod, vagyis te is tudod, hogy nem vagy rendben mentálisan!

Parapszichológiából nincsen diplomája az ismerősödnek, mert nincs parapszichológiai egyetem.

2021. dec. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Grimfox ***** válasza:
69%
Van ilyen szabadegyetem(én is megnéztem, mert furcsa volt nekem is), és gondolom állítanak ki valamilyen igazozolást, hogy elvégezte valaki, de kétlem, hogy ez államilag/nemzetközileg elfogadott diploma lenne. Gondolom olyasmi lehet, mint ahogyan az USA-ban lehet ezotériából doktorálni. Nem mint a filozófia egy irányzatának kutatója, vagy hasonló, hanem konkrétan alkalmazott ezotériából.
2021. dec. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
32%
Ne ess kétségbe! Nem szellemek. Csupán kezdesz megbolondulni. A szegénység, kilátástalanság és a kezeletlen elmebaj, frusztráció elkerülhetetlen következménye. Lassan elveszted a kontrolt és már sokkal jobb lesz minden.
2021. dec. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
88%
Alvas előtti hallucinacio. A jelenség előfordulhat almodban is, és közvetlenül ébredés után.
2021. dec. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

12

Miért ölnék meg valakit? Azért ennyire nem durva a helyzetem :D

2021. dec. 30. 01:32
 18/29 anonim ***** válasza:
19%
Az Úr Jézus halk szelíd hangon szól. A Sátán az bombázni, gyötörni szokott.
2021. dec. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
77%
Félálomban kiélesednek a hallási érzékelések (nincsen fényérzékelés és erősen csökken a tapintási érzékelés is), de mivel ezek az ingerek nagyon enyhék, ezért összekeverednek a memóriából felmerülő korábbi emlékképekkel.
2021. dec. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
94%
16 írja jól,nekem is szokott lenni,én más okból járok pszichiáterhez de ő mondta hogy közvetlen elalvás vagy ébredés előtt az agy csinál ilyen furcsa dolgokat.
2021. dec. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!