Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mennyire ismerős az a jelenség...

Mennyire ismerős az a jelenség, hogy egyes emberekhez (főleg ellentétes neműekhez) kellemes hozzáérni, másokhoz semleges érzés, van, akihez meg kellemetlen, szinte éget vagy mintha piszokba nyúlnál?

Figyelt kérdés
Gondolom, az illető energiáival van összefüggésben. Elsősorban az érdekelne, tud-e ez változni, pl. párkapcsolatban?

#vonzás #taszítás #kellemes érintés #kellemetlen érintés #rokon energiák #ellentétes energiák
2022. jan. 4. 09:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sok dologtól függ, mondjuk aki kórokat hordozhat kint fekszik, azt nem rosszindulatból szokták elkerülni a legtöbben, hisz akkor aprót se adnának nekik, de ha mondjuk életed szerelme állítana haza nyakig sárosan azt lehet megölelnéd, bár ha a 2 milliós öltönyöd van rajtad lehet nem.
2022. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

De írja, hogy azonos neműeknél ésvan ilyen érzése. Akkor mi köze a párválasztáshoz?


Nekem szokott lenni olyan is, hogy utcán elhaladok teljesen átlagos külsejű (amúgy nem taszító külsejü)ember melett és mégis kiráz tőle a hideg.


Sok ember tárgyait én sem szeretem megérinteni, de énalapból nem szeretem az idegen energiákat. Házakkal, lakásokkal is hasonlóan vagyok.

2022. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mert van aki undort kelt benned, van aki nem, van akinek meg puha a bőre :o
2022. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
egy száraz bőrt kevésbé jó érinteni, mint egy nem szárazat, egy hideg kéz kevéssé romantikus, mint egy meleg. Ezen kívül van másmilyen is kommunikáció, ami miatt nem kellemes a másik közelében lenni.
2022. jan. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!