Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit jelent rájönni valaminek...

Mit jelent rájönni valaminek az igazi nevére?

Figyelt kérdés

#mélypszichológia
2022. febr. 2. 14:12
1 2
 1/14 Grimfox ***** válasza:
78%
Ez a mágiában egy elég ősi elképzelés. Ha valaminek ismerted a valódi nevét, a valódi neve által utasíthattad, uralhatad azt. Egyiptomban egyes rituálékban az isteneket is igyekeztek uralni a titkos, valódi nevük által.
2022. febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hol lehet erről többet megtudni? Ismersz esetleg ezzel kapcsolatos könyvet?
2022. febr. 2. 15:11
 3/14 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező, komoly dolgok ezek ehhez az oldalhoz.Számmisztika és betű-vagy szómágia tárgykörébe tartozik ez amit akarsz tudni.Nagyon hosszú lenne kifejteni, de itt egy közös ősnyelvre van szinte visszavezetve minden.Ebből korcsosodtak ki a mai nyelvek ősei.Azok a szellemi lények akik fogadták az imádatot áldozatot a régi népektől, ezen az ősnyelven kapták legelőször, így vették fel velük a kapcsolatot.Ennek a nyelvnek volt a legalkalmasabb a rezgése, hogy anomáliák nélkül információt közöljön oda és vissza.

nem is írok erről többet, mert nem hiszem hogy megértenéd, kevés ember konyít ehhez most valamit. Előttem hozzászóló kollega valami halvány sejtése lehet erről, de szerintem ő sem akarta neked ezt kifejteni.

2022. febr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

[link]


Mese habbal ez is, de legalabb szorakoztato

2022. febr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Grimfox ***** válasza:
79%
Konkrét könyvet nem tudok, legalább is így nem jut eszembe, de például az egyiptomi mitológiával kapcsolatos könyvekben lehet hogy találsz utalásokat. Vagy épp az egyiptomi halotaskönyvben. Abban biztosan. Használni ezt az ismeretet nem igen tudod, de mint kultúrtörténeti, kultúrantropológiai ismeret érdekes.
2022. febr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
Nekünk is van valódi nevünk?
2022. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Grimfox ***** válasza:
77%
Voltak olyan kultúrák, amik hitek benne. Adtak a gyereknek egy hétköznapi nevet, amit mindenki használt, és egyet, ami csak az övé volt, és csak kevesen tudták. Olyan is előfordult, hogy a gyereknek ideiglenes nevet adtak, amíg el nem ért egy bizonyos kort. A csecsemőhalandóságot rossz szellemeknek tulajdonították. Mivel a gyereknek hamis nevet adtak, vagy ha adtak neki igazit is, a hamis nevén szólították, a gonosz szellem nem tudta hatalmába keríteni, mert nem tudta az igazi nevét. Manapság csak igazi neve van az embereknek, nem kapnak külön nevet köznapi használatra.
2022. febr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
3as te honnan szerezted ezeket az ismereteket? Nagyon érdekes amit írsz, sejtettem, hogy nem lehet 2 mondatban összefoglalni.
2022. febr. 2. 19:44
 9/14 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Spiritizmus által szeretem a tudást médiumi kommunikáció által.

Ez a legtökéletesebb formája ma a tiszta tudás megszerzésének.

2022. febr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szeretem*szereztem.
2022. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!