Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Médiumot keresek, látót, vagy...

Médiumot keresek, látót, vagy olyat, aki meg tudja állapítani valakiről, ha "különleges". Vajon van a problémámmal kapcsolatban igazi segítség? Weboldal, elérhetőség, név, bármi jöhet.

Figyelt kérdés
Ennek oka, hogy pár éve furcsa dolgokat kezdtem el észlelni magam körül. Most lehet azzal jönni, hogy megbuggyantam, számítok ilyen válaszra is. :D De komolyan mondom. Az utóbbi egy évben pedig még több, legtöbbször kellemetlen esemény történt körülöttem. Fémallergia a létező összes fémre, ha sokáig viselem, akkor még az ezüstre is, rengeteg rovar bújik elő a környékemen, csupa rusnya dög, az elektromos berendezések, lámpák már akkor remegnek, villognak, ha a szobában vagyok, az állatok keresik a társaságom (pl egy ismerősöm harapós kutyája az ölembe hajtotta a fejét, idegen macskák jönnek oda hozzám). Az lenne a kérdésem, hogy ezek a dolgok véletlenek, vagy van rájuk valami magyarázat? Már az álmaim is egyre többször rosszak, félelmetesek, nyugtalanítóak. Olyan embert keresek, aki tud választ adni arra az egyszerű kérdésre, hogy mindennek van-e valami oka. HMa lehet, csak komoly válaszok jöjjenek. :D Kösz előre is
2010. júl. 23. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ennek az egésznek semmi köze nincs se ezotériához, se különleges képességekhez... :S


Egyébként hívd fel István jóst az EZO TV-ből, ő tisztánlátó, és meg tudja neked mondani, hogy van-e valami spirituális képességed.

2010. júl. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Lehetséges hogy ez igaz én hiszek ilyenekben emailom: t.vica97@gmail.hu, és van egy honlapom: [link] én sok ilyenben hiszek! :D
2010. júl. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos van valami jelentősége.

Én nem vagyok nagy gyerek párti, nem utálom őket de nem is vagyok értük oda. Viszont amikor egy kisgyerek a közelembe jön akkor mindegyik úgy néz rám mintha különleges lennék, mintha soha nem látott volna még fiatal csajt. Nem tudom miért de mindig kiszúrnak és ámulva néznek rám.

2010. júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg van valami képességed, valami ami ősi. Szeretettel fogadd el!

Viszont minden jóindulattal kérlek, hogy csináltass egy koponya CT-t.(Kérlek, ne érts félre, semmi gúny nincs a szavaimban!!!)

Szeretettel üdvözöllek!

2010. júl. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Felesleges a koponya CT, ez nem szervi baj, simán tévképzet. A fenti dolgokat én is be tudnám mesélni magamnak, sőt, még különbeket is. De ha nem figyelsz oda rájuk, nem is lesznek oly különlegesek.


"Az a valóság, ami akkor sem tűnik el, ha már nem hiszünk benne."

2010. nov. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi képesek vagyunk rá, hogy megmondjuk van e különleges képességed: [link]
2012. okt. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!