Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lisa Williams? Csaló, vagy...

Lisa Williams? Csaló, vagy igazi látnok?

Figyelt kérdés

Szimpatikus neked, hiszel benne?

Én nagyon szívesen találkoznék vele, nagyon szimpatikus személyiségnek tűnik.

Róla van szó:

[link]


2010. júl. 5. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Természetesen csaló.
2010. júl. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BlackSword ***** válasza:
55%
Nem kérdés... CSALÓ...
2010. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de kifejtenétek?


A másik oldalról is kérnék válaszokat.

2010. júl. 5. 20:43
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Véleményem szerint igaz,amit a műsorában látunk. Annyira olcsó poén lenne,annyira egyértelmű fake,hogy igaznak kell lennie. Kb. 4-5 részt láttam,és abszolút meggyőzött,holott előtte igencsak szkeptikus voltam. Embereket állít meg csak úgy az utcán..könyörgöm,mi kell még? Én is szívesen találkoznék vele,feltennék neki pár kérdést,de mondjuk Istenről,reinkarnációról,olyan dolgokról,melyekre csak az elhunytak tudhatják a választ. Amúgy akik az ezotéria témakörben mindenhova beírják,hogy "hazugság","nem létezik", "álmodtad",vagy "mit szívtál?" azoknak milyen lehet a lelki világa? Én asszem felakasztanám magam az első fára,ha elhinném,hogy nincs semmi,mely túlmutat a mi egyszerű,materiális világunkon,mert az azt jelentené,hogy a nagy semmiért kínlódom végig a hátralévő életem. A tudat,hogy van valami hatalmasabb,megfoghatatlanabb dolog,melynek egy parányi részébe belelát ez a Lisa megnyugvással tölt el,és azt hiszem jobb emberré tesz. 18/L
2010. júl. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Én is így gondolom, van a a másik pasi, akinek hasonló a műsora, csak ott sok emberből választ ki párat, akiknek idéz, az nagyon megjátszottnak tűnik, találomra mond nevet, biztos, h van valakinek olyan elhunyt ismerőse, aztán meg szerintem nagyon jó megfigyelőképessége van, figyeli az emberek reakcióját, és úgy felel.


De Lisa szerintem hiteles, nagyon meggyőzőnek tűnik, és még nem hallottam, h találgatott volna.


Ha van túlvilág, és onnan üzenhetnek nekünk, akkor szerintem Lisa képes arra, h azt meghallja.

2010. júl. 6. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyerekek!


Miért képzelitek azt, hogy az ember, mnt a földön élő leginteligensebb állatfaj, többre hivatott, mint mondjuk a ló?

2010. aug. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mia-ú válasza:
Nagyon szimpatikus, nagyon egyszerű és számomra hitelesnek tűnik. Természetesen innét senki nem tudhatja, hogy csaló, vagy nem, amíg szemben nem áll vele és személyes tapasztalatokat nem szerez. Ennek hiányában véleményt lehet formálni, csak az alaptalan marad, bármi is a válasz. Azonnal megbélyegezni viszont nem korrekt dolog.
2011. febr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!