Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez vajon hogy tortent?

Ez vajon hogy tortent?

Figyelt kérdés

Tegnap 23:45-kor a furdoben a fogamat mostam. Hallottam, hogy a szobaban "alexa" mond vmit, de nem ertettem mit. Kiabaltam a gyerekemnek, hogy fejezze be, menjen aludni mert mar majdnem ejfel volt. 1 perc mulva hallottam, hogy az en szobanban levo bluetooth - os hangfal mondja, hogy parositasra kesz. Ez akkor van mikor bekapcsolom. Na ez mar fura volt. De meg mindig azt hittem, hogy a gyerekem szorakozik. Megint eltelt 1 perc, aztan zenet hallottam, de csak par masodpercig. Kirontottam a furdobol, be a gyerek szobajaba, orditottam, hogy ne tettesd, hogy alszol. Erre nagy nehezen megmozdult, tiszta zavartan, hogy mi van. Mondtam neki, hogy te szorakoztal "alexa" - val? Azt se tudta mirol beszelek, mert aludt. Es nem csak csinalta, mert tiszta koma volt, azonnal vissza is aludt.

A hangfal a szobamba ki vokt kapcsolva, "Alexa"meg csak akkor kapcsol be es beszel, ha vki kerdest intez. Az elszivo is ment a furdoben, tisztan nem ertettem, de biztos, hogy mondott vmit. Most rakerestem ez elozmenyekben, es ures. Elvileg be se kapcsolt tegnap.

Most akkor az agyam szorakozik velem? Vagy vmi paranormalis dolog? Az eletemet tennem ra, hogy hallottam ezeket a dolgokat. Vagy kezdek megbolondulni.?


2022. febr. 2. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

Azt ugye tudod, hogy 16 éves kor alatt tilos regisztrálni az oldalra?

Szerintem te még 14 éves se vagy!

Nagyon gyerekes volt ez a történet.

Na csövi!

2022. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Nem lehet, hogy az "Alexa" érzékelt egy apróbb zajt, amit beszédként azonosított be?
2022. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tok mindegy, hogy ki vagyok vagy mi vagyok. Ha nem paraznek, nem vesztegetnem az idom, hogy ide irogassak.

En is gondoltam ra, de ha vki nem tesz fel konkret kerdest, Alexa nem beszel. Ha kimondom, hogy Alexa, akkor csak vilagit es hallgat. De az elozmenyek is azt mutatjak, hogy nem kapcsolt be ejfel korul. De akkor mit hallottam? 😵

2022. febr. 2. 19:34
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Biztos, hogy csak a hangfalon keresztül tud hangot adni? A bluetooth miatt merült fel bennem. Mármint hogy másik eszközön keresztül isctudhat esetleg.
2022. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!