Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megszallt valami vagy mi...

Larakutya kérdése:

Megszallt valami vagy mi tortent velem?

Figyelt kérdés
Ma felkeltem 1 korul random, full eber voltam,nem voltam almos, nem hallucinaltam, tudom hogy mgertortent. Mozogni tudtam szoval nem alvasparalizis. Hallottam egy sikolyt/kiabalast, de ereztem hogy nem korulottem es a fejemben van es en hallom majd elkezdtem razkodni nagyon. Tanitotta egy hit gyulekezetes baratnom, hogy ha azt mondom Jezus neveben tavozz akkor el kell mennie a demonoknak. Ezt mondtam, majd megint a sikoly es megint razkodtam es ugyereztem valani elhagyta a testemet. Ez mennyire lehetseges? Nagyon nagyon felek, anyukamat hivtam fel hogy aludjon velemxdd atmenni se mertem. Felek hazamenni es ott aludni

#rázkódás #Megszallas
2020. okt. 12. 11:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Teljesen tehetetlen vagyok nem talalok ra normalis magyRazatot ahogy senkisem. De nagyon meginedtem az egesz sikoly es a rezges... nost van demon a szobamban?hogy uzzem el
2020. okt. 12. 11:07
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Azt kell kiabálni, hogy "Exercise book", és talán még egy mountain bike-ot is kapsz.
2020. okt. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Grimfox ***** válasza:
100%

Van az életedben jelenleg jelentősebb stresszforrás? Olyan ember, aki különösen sok feszültséget, szorongást okoz, esetleg olyan élethelyzet, ami miatt jelentős pszichés feszültség halmozódott fel benned? Avagy érzékeny vagy e a pszichés stresszre?

Félre ne értsd, nem azért kérdezem, mert agydokihoz küldenélek, vagy lebolondoználak, hanem mert a fenti problémák esetén meg tudom mondani viszonylag nagy bizonyossággal, hogy mi okozta a jelenséget. (és nem fogom azt mondani, hogy beképzelted)

2020. okt. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet egy szellem kapcsolat kísérlete, mert épp akkor fogékony állapotban voltál....remélem azóta nem történt hasonló...az általában igaz, ha ilyenkor fényre-szeretetre, Jézusra, angyali segítségre gondolsz-hívsz, az segít.

Persze lehetett csak egy rossz àlom is.

2020. okt. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!